آموزش فیلتر نویسی بورس کامل و حرفه ای با فیلم و PDF

فیلترنویسی در بورس
فهرست محتوا نمایش

فیلتر نویسی در بورس چیست آموزش فیلتر نویسی بورس کامل و حرفه ای با فیلم و PDF

شما می‌توانید سرفصل مدنظر خود از فهرست محتوای این مقاله انتخاب کنید تا به قسمت مربوطه هدایت شوید:

مقدمه آموزش فیلتر نویسی بورس و تاثیر آن در سرمایه گذاری

آیا می دانید فیلترنویسی در بورس چیست و چه اهمیتی دارد؟ چرا لازم است پیش از آغاز سرمایه گذاری در این بازار، دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس را سپری کرد؟ همانطور که می دانیم منظور از فیلتر، در واقع جدا سازی و صاف کردن برخی از بخش ها، از دیگر بخش ها می باشد. 

پس اینطور که از نام فیلتر نویسی بورس مشخص است، در اصل با این حرکت می توان اقدام به جداسازی تعدادی از نماد های بورسی، از دیگر نماد ها نمود. مثلا تصور کنید شخصی به تازگی وارد بازار بورس شده است، و دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس را سپری نموده است. اکنون قصد دارد از این طریق، به دنبال سهام بورسی مناسبی باشد. چه باید کند؟  مسلما این راهکار ساده، به او کمک می کند تا بهترین شرایط را بررسی نموده و انتخاب کند. تنها کافیست به وی سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران مراجعه نمایید، تا به راحتی فیلتر نویسی بورس را انجام دهید. تا با اطلاعات لازم و دقیق سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید.

 اهمیت گذراندن دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس

مزایای سپری دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس

از جمله مهمترین مزایای فیلتر نویسی، باید به موارد زیر اشاره کنیم. که توجه به این مزایا، به ما کمک می کند تا بیشتر به فیلترنویسی بورس توجه کنیم.

 • رصد سریع: با استفاده از فیلتر نویسی و سپری کردن دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس می توان تمامی نماد های مناسب را در گروه های مختلف بازار بورس موردشناسایی قرار داد، و در کوتاه ترین زمان ممکن وضعیت آنها را مورد بررسی قرار داد. 
 • نمایش اطلاعات فاندامنتالی و تکنیکالی: فیلتر ها قادر هستند برخی از اندیکاتور های تحلیل تکنیکال را بر روی نماد های مختلف انتخاب نموده و پیاده سازی کنند. از این رو دیگر نیازی نیست که اقدام به انجام تست در نرم افزارهای مختلف دیگر نمود. 

با این روش بهترین سرمایه گذاری را انجام دهید، تا مناسب ترین سود را از این سرمایه گذاری به دست آورید. 

مهمترین کاربرد های آموزش فیلتر نویسی بورس

می دانیم که در بازار بورس هر شرکتی دارای نماد بورسی مشخص است. اما برای این که بدانیم چه شرکتی بهترین انتخاب برای سرمایه گذاری است، لازم است دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس را سپری کنیم. با این کار می توانیم به خوبی وضعیت موجود سهام را بسته به معیار های مورد نظر بررسی کنیم.  علاوه بر آن می توان پس از گذراندن دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس، هر زمان سهمی به شرایط مورد نظر ما رسید، با بررسی وضعیت سهام ها، اقدام به خرید به موقع سهام نمود.

 آموزش فیلتر نویسی بورس
کاربرد آموزش فیلتر نویسی بورس برای سرمایه گذاری

بدون شک هر چه بیشتر نسبت به بازار بورس اطلاعات به دست آوریم، بهتر می توانیم در این بازار اقدام به سرمایه گذاری نماییم. این تنها دلیلی است که بیشتر فعالان بورس، به جای ان ها از بازار شروع به فعالیت کنند، ابتدا در کلاس های آموزش بورس شرکت می کنند. 

تا با اطلاعات و دانش بالا در این بازار به موفقیت دست یابند. از این رو گذراندن دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس می تواند کاربرد های بسیاری را برای ما به همراه داشته باشد. از جمله مهمترین این کاربرد ها باید به موارد زیر اشاره کنیم: 

 • می توان با کسب اطلاع در خصوص فیلتر نویسی به بررسی خروجی استراتژی های معاملاتی خود دست یافت.
 • با فیلتر نویسی به راحتی سهام که ویژگی های مد نظر ما را داشته باشد می توان یافته و معامله انجام داد. 
 • با گذراندن دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس سرعت دسترسی به اطلاعات در میان انبوهی از اطلاعات دیگر شرکت ها، افزایش می یابد. 
 • با فیلتر نویسی تحرکات معاملاتی در سهم به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. 

می توان با فیلتر نویسی هر زمان سهمی به شرایط دلخواه ما رسید، بدون نیاز به رصد بازار اقدام به خرید سهام شرکت مربوطه نمود. زیرا در این حالت پیام های هشدار دهنده برای ما ارسال خواهد شد. 

آیا آموزش فیلتر نویسی بورس معایبی هم دارد؟

با وجود این که فیلتر نویسی در بورس می تواند مزایای بسیاری برای سرمایه گذاران به همراه داشته باشد، اما این مسئله معایب خاصی نیز با خود به همراه دارد. تمامی افرادی که دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس را سپری می کنند، در مورد معایب این فرایند اطلاعات به دست می آورند. 

مقاله پیشنهادی:  بازارخوانی امید بهرامی [فیلم آموزش بازارخوانی در بورس با امید بهرامی]

اما اگر بخواهیم به طور کلی معایب فیلتر نویسی بورس را بیان کنیم، لازم است به موارد زیر اشاره نماییم: 

 • عدم استفاده از دوره های زمانی مختلف

اولین مورد از معایب فیلتر نویسی که در دوره آموزش فیلتر نویسی بورس به آن اشاره می شود، عدم استفاده از آن برای دوره های زمانی مختلف است. فیلتر نویسی در حال حاضر به صورت روزانه وجود دارد. از این رو نمی توان با استفاده از آن اقدام به تعویض دوره های زمانی ساعتی، هفتگی و .. نمود. 

 • آموزش فیلتر نویسی بورس در خصوص عیب بومی بودن آن

دومین ایرادی که فیلتر نویسی سهام شرکت ها دارند، بومی بودن آنها می باشد. این ویژگی منجر می شود تا بسیاری از بازار های مالی قادر به استفاده از آن نباشند. زیرا در انها اطلاعات متفاوتی قید می شود، و تنها بازار بورس تهران قادر به استفاده از فیلتر نویسی است. 

 • عدم امکان استفاده از بک تست

سومین ایرادی که باید در مورد فیلتر نویسی به ان اشاره نماییم، عدم استفاده از بک تست است. تصور کنید فیلتری تعریف نشده باشد، که در صورت رشد 8 درصدی سهم، متوجه آن شده و اقدام به خرید سهام نماییم. از سوی دیگر نیز اگر بخواهیم بدانیم آیا سهم در گذشته نیز در این شرایط بوده است یا خیر، این مسئله نیز امکان پذیر نخواهد بود. 

 • محدودیت دسترسی به داده های گذشته

همانطور که در دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس بیان می شود، برخی از داده ها برای فیلتر نویسی محدوده دسترسی دارند. آن هم تا 21 روز. که این مسئله نیز می تواند یکی از ایرادات فیلتر نویسی بورس به شمار رود. 

اهمیت آموزش فیلتر نویسی بورس

کسب موفقیت در بازار بورس، بدون شک نیاز به آموزش دارد. تا زمانی که شخص مهارت خود را برای ورود به این بازار افزایش ندهد، نمی تواند به سود بالا دست یابد. آموزش فیلتر نویسی بورس در اصل یکی از اموزش های مناسب و با اهمیتی است که لازم است هر سرمایه گذاری پیش از ورود به بورس، در مورد آن اطلاعات بدست اورد. 

افرادی که دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس را می گذارنند، می توانند شرکت های سودآور را از شرکت های دیگر به راحتی تفکیک نمایند. تا در کوتاه ترین زمان ممکن، به راحتی سرمایه خود را به دو برابر یا بیشتر تبدیل کنند.  البته لازم به ذکر است که بازار بورس همیشه بر پایه احتمالات استوار است. یعنی ممکن است برخی با سرمایه گذاری در این بازار موفق شوند به سود بالا دست یابند، اما برخی دیگر متضرر شوند. اما زمانی که آموزش فیلتر نویسی بورس را گذرانده باشند، احتمال متضرر شدن آنها در این بازار، کاهش می یابد. 

علت اهمیت آموزش فیلتر نویسی بورس

علت اهمیت آموزش فیلتر نویسی بورس

به صراحت می توانیم فیلتر نویسی بورس را به عنوان یکی از امکانات کاربردی و مهم در بورس به شمار آوریم. فیلتر نویسی کمک می کند تا سهامداران به راحتی قادر به انتخاب و تحلیل سهام ها پیش از خرید آنها نمایند. فیلتر ها خود به دسته های مختلفی تقسیم می شوند و هر یک به نوعی یکی از روش های تحلیلی در بورس به شمار می روند. 

البته با وجود این که آموزش فیلتر نویسی بورس برای خرید سهام از اهمیت برخوردار است، اما نباید فیلتر نویسی را به تنهایی یک معیار مشخص برای خرید و فروش سهام قرارداد. لازم است در کنار فیلتر نویسی، از تحلیل های بنیادی و تکنیکال نیز استفاده شود.  تا سهامدار با دانش کافی سودآوری سهام شرکت را در بلند مدت و کوتاه مدت مورد بررسی قرار دهد. سپس اقدام به خرید یا فروش سهام خود در بازار بورس نماید. 

آموزش فیلتر نویسی بورس؛ مهمترین فیلترها

برای این که بتوانید یک سرمایه گذار موفق در بازار بورس باشید، لازم است به مسئله آموزش فیلتر نویسی بورس بیشتر اهمیت دهید. زیرا با استفاده از این ترفند می توانید به راحتی سهامی که قصد خرید آن را دارید مورد تحلیل قرار دهید. پس از آن اقدام به انتخاب سهام مورد نظر خود نمایید. 

بسیاری از سرمایه گذاران موفقی که در بازار بورس به کسب سود های بالا دست می یابند، همگی از راهکارهای مختلف برای تحلیل سهام استفاده می کنند. یکی از این راهکارها، آموزش فیلتر نویسی بورس است. که به ما کمک می کند در کنار تحلیل های تکنیکال و بنیادی، به بررسی و تحلیل سهام شرکت های بورسی بپردازیم. 

فیلتر نویسی بورس

چگونه می توان با آموزش فیلتر نویسی بورس به کاهش ریسک سرمایه گذاری کمک کرد؟ 

هر شخصی که وارد دنیای سرمایه گذاری بورس می شود، برای این که بتواند ریسک سرمایه گذاری های خود را کاهش دهد، لازم است دوره های آموزشی مختلفی را بگذراند. یکی از این دوره ها بدون تردید دوره فیلتر نویسی در بورس است. 

اما آموزش فیلتر نویسی بورس به تنهایی نمی تواند به سرمایه گذار کمک کند تا سهام مناسب را برای خرید انتخاب نماید. بهتر است در کنار این آموزش، سرمایه گذار قادر به تابلوخوانی ، رفتار شناسی و روانشناسی در بورس نیز باشد. 

همه این فرایند ها در کنار یکدیگر کمک می کنند تا سهامدار با اطمینان خاطر اقدام به خرید سهام مورد نظر خود نماید. البته باید بگوییم فیلتر نویسی در بورس خود به بیش از 500 نوع تقسیم می شوند، که هر یک کاربرد خاص خود را در بازار بورس دارند.  اما در کل آموزش فیلتر نویسی بورس و استفاده از هر کدام از این فیلتر ها، به تنهایی قادر است به عنوان استراتژی معاملاتی شناخته شده، و ریسک معاملاتی را در بازار بورس کاهش دهد. پس توجه به دوره های آموزش فیلتر نویسی نیز همچون دیگر دوره ها اهمیت دارد. 

آموزش فیلتر نویسی بورس برای سرمایه گذاران تازه وارد

بدون شک برای موفقیت در بازار بورس، نیاز است که افراد از اطلاعات دقیقی در خصوص این بازار برخوردار باشند. با آموزش فیلتر نویسی بورس بیشتر افراد تازه وارد به این بازار می توانند سهام های مناسب را شناسایی نموده، و در کمترین زمان ممکن به راحتی از سرمایه گذاری خود سود مناسب را به دست آورند.  هر نوع سرمایه گذاری مطمئن، نیاز به کسب مهارت و اطلاعات در مورد بازار بورس دارد. پس زمانی که سرمایه گذاران تازه وارد به بازار بورس، دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس را سپری نموده باشند، و با انواع فیلتر نویسی ها در این بازار آشنا باشند، قادر خواهند بود از فرصت های خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. 

مقاله پیشنهادی:  فیلم آموزش روانشناسی بازار بورس و فارکس از داوود استقامت
 آموزش فیلتر نویسی بورس
آموزش فیلتر نویسی بورس

اهمیت آموزش فیلتر نویسی بورس در چیست؟

اگر بخواهیم در خصوص میزان اهمیت فیلتر نویسی برای سرمایه گذاران صحبت کنیم، باید بگوییم همه افرادی که در بازار بورس موفق شده اند سرمایه گذاری موفقی داشته باشند، افرادی بوده اند که تمامی دوره های آموزشی بورس را گذرانده اند. 

در کنار داشتن مهارت، تجربه کسب کردن نیز می تواند به این دسته از افراد کمک کند تا در بازار بورس به موفقیت بالایی دست یابند. اما کسب مهارت بدون آموزش فیلتر نویسی بورس و استفاده از این روش برای یافتن سهام های سودآور، نمی تواند نتیجه مناسبی را برای سرمایه گذار به همراه داشته باشد. 

50 نوع فیلتر کاربردی در بورس وجود دارد که هر یک به نوبه خود قادر هستند بر روی سرمایه گذاری موفق تاثیر گذار باشند. بیشتر سرمایه گذاران موفق در این بازار، بیشتر این فیلتر ها را مورد استفاده قرار داده اند. تا بتوانند شرکت های موفق و سودآور را شناسایی نموده و اقدام به خرید سهام آنها نمایند.  پس گذراندن دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس، می تواند به میزان قابل توجهی سرمایه گذار را در رسیدن به موفقیت سرمایه ای یاری کند. 

آموزش فیلتر نویسی بورس و مزایای استفاده از آن

بزرگترین افراد موفق در بازار بورس، افرادی هستند که از روش های مختلفی برای تحلیل ارزش سهام های شرکت های بورسی استفاده می کنند. افرادی که آموزش فیلتر نویسی بورس را گذرانده اند، می توانند به راحتی از انواع فیلتر ها استفاده نموده و به درستی در بورس سرمایه گذاری نمایند. 

البته توجه به برخی نکات در خصوص این دسته از فیلتر ها، می تواند به ما در استفاده از آنها کمک کند. از جمله این که پس از آموزش فیلتر نویسی بورس و استفاده از آن در بازار سرمایه، لازم است به این نکته توجه شود که فیلتر ها نیز ممکن است دچار خطا شوند.  که اصولا این نوع خطاها در فیلتر نویسی، در ساعات اولیه بازار رخ داده و نمی توان با اطمینان از آنها استفاده نمود. با این تفاسیر، فیلتر نویسی می تواند یک راهکار مناسب برای شناسایی سهام شرکت ها سود اور در بورس به شمار رود.

فیلترنویسی بورس

مزایای آموزش فیلتر نویسی بورس و استفاده از آن برای سرمایه گذاری

از جمله مهمترین مزایایی که می توانیم در استفاده از این روش جهت سرمایه گذاری موفق بیان کنیم، رصد کردن بازار بورس با استراتژی های مختلف است. یعنی می توان از طریق روش های متعددی، بازار بورس را مورد ارزیابی و بررسی قرار داد. تا بتوان یک سرمایه گذاری موفق را در پیش گرفت. 

از سوی دیگر می توان پس از آموزش فیلتر نویسی بورس اطلاعات تکنیکال و فاندامنتال را به صورت همزمان دریافت کرد. در اصل باید بگوییم تنها برتری استفاده از روش فیلتر نویسی در سایت بورس، نسبت به دیگر روش های تحلیلی، استفاده از اطلاعات فاندامنتال است.  علاوه بر آن برای از استفاده از این روش کاربردی، نیازی نیست نرم افزار خاصی بر روی سیستم نصب شود. فیلتر نویسی با ساده ترین محیط، قابلیت های زیادی را با خود برای سرمایه گذاران به همراه می اورد. که پس از استفاده از آنها می توان به سودآوری در بازار بورس دست یافت. 

آیا آموزش فیلتر نویسی بورس معایبی هم دارد؟

با تمام مزایایی که برای آموزش فیلتر نویسی بورس بیان نمودیم، اما این روش معایبی را نیز با خود به همراه دارد. همیشه نمی توان از یک روش تحلیلی برای موفقیت در بازار سرمایه بهره مند شد. زیرا ممکن است این روش ها در کنار مزایا مختلفی که به همراه دارند، معایبی نیز داشته باشند. 

به طور کلی کاربرد فیلتر ها را می توانیم صرف نظر از فیزیکی بودن یا نبودن آنها، نوعی جداساز آیتم به شمار آوریم. بورس تهران نیز از فیلتر های مختلفی برخوردار است، که همگی در سایت مدیریت فناوری بورس تهران وجود دارند. سرمایه گذاران نیز میتوانند پس از گذراندن دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس از این فیلترها استفاده کنند.  پس با این تفاسیر، باید بگوییم فیلتر های موجود در این سایت، در واقع کد های نوشته شده ای می باشند که طبقه بندی سهام مورد نظر را برای سرمایه گذارها آسان می کند. اما این فیلتر ها چه معایبی دارند؟

مهمترین معایب آموزش فیلتر نویسی و استفاده از آن در بورس

از جمله مهمترین معایب فیلتر نویسی در بورس، باید به محدودیت فراوان استفاده از آنها در نرم افزار متاتریدر اشاره کنیم. یکی از این محدودیت ها، محدودیت دسترسی به داده های گذشته سهام ها می باشد. با فیلتر نویسی می توان تنها به اطلاعات 21 روز گذشته سهام ها در بورس دست یافت.

علاوه بر آن پس از آموزش فیلتر نویسی بورس نمی توان به راحتی به داده ها در تایم فریم های دیگر دسترسی یافت. که این مسئله خود یکی از معایب استفاده از فیلتر نویسی در بازار بورس به شمار می رود. تنها با فیلتر نویسی می توان به داده های تایم روزانه دسترسی یافت.  در کنار این موارد، باید بگوییم که فیلتر نویسی با دیگر نرم افزارها ارتباط برقرار نمیکند. از این رو برای سهامداران مشکلات زیادی را به همراه می اورد. اما باز هم کسی آموزشهای لازم در خصوص نحوه استفاده از فیلتر ها در بورس، خالی از لطف نخواهد بود. 

آموزش فیلتر نویسی بورس و آشنایی با فیلتر های رایگان بورس

فیلتر هایی که در سایت بورس وجود دارند، بیش از 700 نوع می باشند. اما تنها برخی از این فیلتر ها رایگان هستند و می توان از آنها در سایت بورس استفاده کرد. البته پس از گذراندن دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس، می توان از این فیلتر ها در کنار دیگر فیلتر های سایت بورس نیز استفاده کرد. 

انواع فیلتر های رایگان بورس در دوره آموزش فیلتر نویسی بورس

از جمله مهمترین فیلتر های رایگانی که در سایت بورس منتشر شده اند، باید به موارد زیر اشاره نماییم: 

 • فیلتر حجم های مشکوک بورس

این فیلتر همانطور که از نام آن مشخص است، حجم های مشکوک در بازار بورس را به نمایش می گذارد. برای استفاده از آن در دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس از دستور مقابل استفاده می کنند.

مقاله پیشنهادی:  ورود به بورس: آموزش ورود به بورس (شروع بورس!)

  (tvol)> [is5] & (tvol)>2*[is6]

 • فیلتر صف خرید بازار بورس

این فیلتر از نمونه های دیگر فیلتر های رایگان سایت بورس به شمار می رود. که با استفاده از آن می توان تمامی صف های خرید نماد های بورس را در بازار بورس مشاهده نمود. تا با آن اقدام به فیلتر کردن نماد های بورس خاص نمود. برا این فیلتر نیز دستور خاصی وجود دارد که در دوره آموزش فیلتر نویسی بورس چنین بیان شده است:

true==function(){if((qd1)>0&&(pd1)==(tmax)){return true;}else{return false;}}()

فیلتر رایگان بورس
 • فیلتر نماد های بورس با افت 20 درصد یا بیشتر ارزش سهام 

سومین فیلتری که بیشتر سرمایه گذاران با تجربه و قدیمی در بورس از آن استفاده میکنند، فیلتر نمادهای بورس با افت 20 درصد یا حتی بیشتر است. این فیلتر در اصل تمامی نماد های بورسی که در طی یک ماه گذشته افت 20 درصدی با بیشتر را تجربه نموده اند، نشان می دهد.  برای استفاده از این فیلتر کافیست دستور زیر را در سایت بورس وارد نموده، و با اطمینان اطلاعات لازم را به دست آوریم:

([ih][20].Price Max-(pl))/[ih][20].Price Max>.20)

آموزش فیلتر نویسی بورس؛ فیلتر های پر کاربرد

بدون تردید برای آنکه بتوان در بازار بورس به موفقیت بالایی دست یافت، نیاز است روش های خاص نوسانگیری این بازار را فرا گرفت. آموزش فیلتر نویسی بورس کمک می کند تا بتوان به صورت روزانه و ماهانه، اقدام به نوسان گیری از بازار بورس نمود. 

فیلتر های مختلفی در وبسایت سازمان بورس و اوراق بهادار وجود دارد، که به سادگی می توان از آنها برای نوسان گیری ارزش سهام استفاده کرد. این فیلتر نویسی کمک می کند تا سرمایه گذاران به راحتی سهام های مناسب را برای خرید انتخاب کنند. 

آموزش فیلتر نویسی بورس تنها در زمینه یافتن سهام هایی که ارزش و موقعیت مناسبی دارند کاربرد دارد. پس نمی توان از این روش برای یافتن موقعیت مناسب فروش سهام استفاده کرد. لازم است برای این فرایند از روش ها و ابزار های دیگری همچون تحلیل های تکنیکال و … استفاده نمود. 

فیلترهای رایگان بورس

علت آموزش فیلتر نویسی بورس و استفاده از فیلتر ها در بازار بورس چیست؟

همه ما میدانیم که در بازار بورس سهام های مختلفی وجود دارد. اگر بخواهیم زمان برای تحلیل تک تک این سهام ها بگذاریم، بدون شک نه فرصت انجام معامله را به دست خواهیم آورد، و نه می توانیم سرمایه گذاری درستی انجام دهیم. 

از این رو استفاده از فیلتر های نوسان گیری در بازار بورس ، یک راهکار عالی و مناسب برای شناسایی سهام های سودآور خواهد بود. که برای استفاده از این فیلتر ها نیز لازم است دوره آموزش فیلتر نویسی بورس را سپری نموده باشیم. بیشتر افرادی که برای سرمایه گذاری وارد این بازار می شوند، از این روش برای سرمایه گذاری موفق استفاده می کنند. 

از جمله مهمترین دلایل استفاده از فیلتر نویسی در بورس ، باید به یافتن سهم های سودآور و موفق در کمترین زمان ممکن اشاره نماییم. علاوه بر آن این کار به صورت اتوماتیک انجام می شود و زمان زیادی را از سرمایه گذاری نخواهد گرفت. 

آموزش فیلتر نویسی بورس برای انتخاب سهام مناسب

توجه به زمان در بازار بورس، مسئله بسیار مهمی است. از این رو بیشتر کسانی که در این بازار موفق می شوند، افرادی هستند که از ثانیه به ثانیه حضور در بورس خود به بهترین نحو استفاده می کنند. آموزش فیلتر نویسی بورس یکی از بهترین راهکارها برای استفاده از فرصت ها به شمار می رود. 

بیشتر کسانی که وارد این بازار می شوند، لازم است دوره های آموزشی را پیش از حضور در بورس سپری کنند. تا به راحتی از میان چندین هزار سهم در بورس، بهترین را انتخاب کنند. بدون شک گذراندن دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس می تواند به سرمایه گذاران در این زمینه کمک شایانی نماید. 

پس از آن که سهام های مناسب را انتخاب نمودید، با استفاده از تحلیل های تکنیکال و بنیادی می توانید انتخاب کنید که در کدام شرکت سرمایه گذاری نموده و سهام خریداری کنید. 

آیا آموزش فیلتر نویسی بورس سخت است؟

اصولا استفاده از فیلتر هایی که در وب سایت سازمان بورس و اوراق بهادار وجود دارند، کار سخت و پیچیده ای نیست. اما برای افرادی که هیچ زمینه اطلاعاتی در مورد فیلتر ها ندارند، بدون شک در این زمینه با مشکل مواجه خواهند شد. از این رو بهتر است پیش از آغاز سرمایه گذاری در بورس، دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس و استفاده از تحلیل های تکنیکال و … را سپری نمایید. 

برای این که بتوانید از فیلتر های سایت سازمان بورس استفاده کنید، ابتدا باید یکی از فیلتر ها را کپی کنید. این اولین قدم برای فیلتر نویسی در بورس به شمار می رود. پس از آن وارد سایت سازمان بورس و اوراق بهادار tsetmc شده و فیلتر کپی شده را در ادرس مورد (http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=15131F) نظر استفاده کنید. 

تمامی مراحل استفاده از فیلتر ها در دوره های آموزش فیلتر نویسی بورس به شما آموزش داده خواهد شد. پس از آن می توانید به راحتی سرمایه گذاری سودآور در این بازار را تجربه کنید. 

دانلود فایل PDF آموزش فیلتر نویسی بورس

.

پکیج آموزش کامل و حرفه ای فیلتر نویسی بورس توسط علی محمودیان

آنچه در این دوره فرا می گیرید:

*آشنایی با دیده بان بازارو تنظیمات آن در سایت tse

*نکات مفید و پنهان مربوط به تابلوی هر نماد

*معرفی قالبهای نمایش سایت tse و نحوه ساخت قالب نمایش های شخصی

*معرفی نحوه استفاده از فیلدهای ساده قابل استفاده در فیلتر ها

*معرفی نحوه استفاده از سوابق معاملاتی در فیلتر ها

*معرفی نحوه استفاده از اطلاعات خرید حقیقی و حقوقی ها در فیلتر ها

*ایده هایی خاص در فیلتر ها

*معرفی فیلتر جادوگر با میانگین سود ۴۶ درصد در یک ماه

*معرفی آرایه ها و نحوه استفاده از آنها در فیلتر

*نحوه نوشتن اندیکاتور ها با فیلتر نویسی و معرفی چندین فیلتر کاربردی

*چگونه به کمک فیلتر نویسی معامله گر موفق باشیم ؟

دانلود جلسه اول

شما میتوانید با پرداخت تنها 80/000 تومان این مجموعه گرانبها را دانلود نمایید

حجم دوره : 6 گیگابایت و 16 ساعت

به همراه این مجموعه ارزشمند ما مجموعه کامل آموزش طراحی استراتژی و مدیریت ریسک و سرمایه توسط آقای دکتر امیدی با حجم 2 گیگا بایت و حدود 15 ساعت رابه عنوان هدیه تقدیم شما میکنیم.

مقالات مرتبط

8 نظر در “آموزش فیلتر نویسی بورس کامل و حرفه ای با فیلم و PDF”

 1. سلام خسته نباشید. این آموزش فیلترنویسی با اونی که تو پکیج آموزش بورس هست فرقی داره یا نه؟

 2. با سلام وقت بخیر. می‌خواستم برای خرید پکیج اموزشی فیلتر نویسی، هزینه ان را بپردازم که مرتب پیام میدهد که:ادرس پست الکترونیکی خود را صحیح وارد کنیذ. اینجوری که خرید نمیشه انجام داد. لطفا رسیدگی نمایید.

  1. سلام
   ادرس ایمیلتون رو صحیح وارد کنید
   اگر اعداد در ایمیلتون وجود دارد انها را به صورت انگلیسی وارد کنید
   اگر باز نتوانستید از طریق فرم تماس با ما سایت مشکلوون رو اعلام کنید
   موفق باشید

 3. با سلام برنامه تصویری فیلتر نویسی استاد محودیان را خریداری کردم و الان فیلم شماره ۱ ایشون تماشا کردم بسیار عالی هستش لطف کنید آدرس کانال یا همان گروه تلگرام ایشون رو برای من ایمیل کنید

 4. سلام وقتتون بخیر ، من وقتی میرم وارد درگاه پرداخت میشم همه مراحل هم درست انجام میدم ، مرتب خطا در دریافت میزنه
  چطوری خرید کنم ؟

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا