دانلود مستند چرا بانک ها هرگز نمی بازند با دوبله فارسی

مستند چرا بانک ها هرگز نمی بازند + دوبله فارسی

مستند چرا بانک ها هرگز نمی بازند + دوبله فارسی

به همراه آسیب های بحران های اعتباری، اوج رکود نیز اتفاق خواهد افتاد اما عامل اصلی به وجود آمدن این مشکلات و آشوب ها چه کسی است؟

آن چه که مسلم است نقش پررنگ و اصلی بانک ها در این آشوب می باشد و در واقع این بانک ها هستند که انحصار پول های کلانی را به دست گرفته اند و این وسط تنها مردم هستند که به عنوان قربانی هدف قرار گرفته می شوند.

مستند چرا بانک ها هرگز نمی بازند + دوبله فارسی
مستند چرا بانک ها هرگز نمی بازند + دوبله فارسی

به نظر شما در این میان گناهکار کیست؟

واقعیت آن است که در بحران های مالی این مردم هستند که به ناچار هزینه خطاها را متقبل می گردند و بانک ها نیز کوچک ترین اطلاعی از این موضوع نخواهند داشت و به نوعی هیچ گزندی از این ناملایمات به خود نخواهند دید. این در حالی است که بانک ها باید یک تکانی به خود دهند و بر روی عملکرد خود یک بازنگری طولانی و عمیق داشته باشند.

بانک ها همواره منافع خود را در اولویت قرار داده اند و تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا تمامی هزینه ها را به نوعی از پول مشتریان پرداخت نمایند.

درگیر شدن بانک های انگلیس با بحران اقتصادی و زیان هایی بزرگ سبب نگرانی آن ها شده است. در مستند چرا بانک ها هرگز نمی بازند به این مسئله پرداخته خواهد شد که مسئولیت این بحران ها بر دوش چه کسی می باشد؟ وام های کلان و سرمایه گذاری خطرناک در طی زمان بحران سبب شد که نرخ وام افزایش پیدا کند و مردم خانه های خود را از دست دهند. بعد از آن زمان هنوز هم بانک ها برای برگرداندن میزان پول از دست رفته در تلاش می باشند.

مقاله پیشنهادی:  اسکالپ در فارکس چیست؟ استراتژی اسکالپ! ویدئو رایگان اسکالپ

این مستند در واقع یک پرده برداری از حقاق سیاست کثیف و ناگفته بانکداری می باشد. این که چطور خیلی از مدیران تنها از راه گرفتاری انسان های معمولی به موفقیت و ترقی هایی در شغل خود دست پیدا کرده و هر روزه نیز از این به اصطلاح موفقیت و پیشرفت ها قدردانی می شود و هزینه پاداش آن ها نیز باز از جیب مردم عادی داده خود شد.

مستند چرا بانک ها هرگز نمی بازند + دوبله فارسی

بحران اعتبارات باعث بالا رفتن نرخ سود بانک ها شده است و در این بین خیلی از افراد خانه های خود را به دلیل عدم توان پرداخت سود وام بانکی از دست داده اند این در حالی است که طی این زمان حتی یک مدیر نیز از کار خود برکنار نشده و آب در دل او تکان نخورده است.

مستند چرا بانک ها هرگز نمی بازند در واقع یک نظر سنجی منحصربه فرد در مورد میزان وام های بانکی و نیز بازپرداخت آن ها می باشد. همچنین در این مستند گفته خواهد شد که چگونه با نرخ بهره بالا مقابله می شود و این که چگونه مشتریان قادر خواهند بود که یک بانک را خود مدیریت نمایند.

مستند چرا بانک ها هرگز نمی بازند در واقع به صورت یک قسمتی و با دوبله فارسی می باشد. این مستند کاری از شبکه مدرن اکونومی می باشد که نقش بانک ها را در بحران های مالی مورد بررسی قرار داده است و این که پرداخت هزینه خطاهای بانک ها به عهده چه کسانی می باشد را شرح خواهد داد. این مستند به شما خواهد گفت که آیا بانک ها در چنین شرایطی تنها به فکر منافع خود می باشند یا به مشتریان خود نیز رحم می کنند. تماشای این مستند خالی از لطف نیست و توصیه می کنیم حتما آن را ببینید.

مقاله پیشنهادی:  فیلم های آموزش کامل امواج الیوت با احسان کامیابی
ردیفعنوانلینک دانلودحجم
1چرا بانکها هرگز نمی بازنددانلود570MB

بازنشر از فراچارت farachart.com

مقالات مرتبط

1 نظر در “دانلود مستند چرا بانک ها هرگز نمی بازند با دوبله فارسی”

  1. به نظر میرسه با این اوصاف جایگاه سیستم های مالی غیر متمرکز مانند رمز ارزها توجیه پیدا می کنند که البته برای اختلاس هایی که در اونها رخ داده هم باید فکر اساسی تری کرد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا