فیلم آموزش امواج الیوت به زبان اصلی ( انگلیسی )

فیلم آموزش امواج الیوت به زبان اصلی ( انگلیسی )

آموزش امواج الیوت به زبان اصلی

این روزها در بین تکنیکالیست ها امواج الیوت به یک استراتژی بسیار پرطرفدار و البته کاربردی تبدیل شده است. امواج الیوت نیز همچون هر استراتژی معاملاتی دیگر دارای قوانین مخصوصی می باشد.

ویدئوهای آموزشی که در انتهای این مطلب از طریق لینک های قرار داده شده قابل دانلود بوده به زبان اصلی می باشد و به واسطه آن ها شما به راحتی توانسته هم چیز را در رابطه با الیوت بدانید. این ویدئوها به زبانی ساده و روان بوده و به هیچ عنوان خسته کننده نخواهند بود.

فیلم آموزش امواج الیوت به زبان اصلی ( انگلیسی )
فیلم آموزش امواج الیوت به زبان اصلی ( انگلیسی )

در این ویدئوها امواج الیوت مورد بررسی قرار داده شده و بعد از تماشای این ویدئوها شما این امکان را داشته تا در معاملات خود از امواج الیوت به منظور کسب سود بیشتر کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: تحلیل تکنیکال بورس

برای اولین بار تئوری امواج الیوت توسط شخصی به نام الیوت به بازارهای مالی ارائه شد. این نظریه حاصل شناخت تغییرات بازارهای مالی بوده و به نوعی الیوت به این موضوع پی برد که تغییرات روی داده در بازار دارای نظم و ترتیب خاصی می باشند.

الیوت به این نکته پی برد که به واسطه امواج  الیوت امکان پیش بینی حرکات قیمت سهم در آینده وجود خواهد داشت.

از ساده ترین اصول تئوری امواج الیوت می توان به این نکته اشاره نموده که حرکت بازارهای مالی از جمله بازار سرمایه همراه با ریتمی تکرار شونده با پنج موج افزایشی بوده که اصلاح آن در نهایت با سه موج کاهش صورت می گیرد.

فیلم آموزش امواج الیوت به زبان اصلی ( انگلیسی )
فیلم آموزش امواج الیوت به زبان اصلی ( انگلیسی )

به عقیده الیوت تمامی اتفاقات صورت گرفته در بازار به گذشته قیمت مربوط می باشد و از طریق تجزیه و تحلیل الگوهای تکرارشونده گذشته به راحتی می توان ارتباط آن ها را با حال و آینده تشخیص داد.

مقاله پیشنهادی:  توضیحات کامل درباره رابرت کیوساکی

همچنین بخوانید: فیلم آموزش تحلیل تکنیکال توسط ابراهیم شمسی

به منظور تحلیل هر چه بهتر بازار می توان براساس رفتار جمع زیادی از افراد در زمان رویارویی با تغییرات قیمت و توجه به بازگشت ها و تصمیمات سرمایه گذاران الگوسازی نمود. الیوت نیز دقیقا از طریق این الگوسازی موفق به ارائه قانون امواج الویت شد که این روزها این قائده کلی در بسیاری از تحلیل های وسیع تر کاربرد دارد.

در صورت امکان شناسایی الگوهای تکراری در قیمت ها و نیز تشخیص زمان حال محل خود در الگوهای تکراری شما به راحتی توانسته قیمت را در آینده پیش بینی نمایید.

به منظور استفاده از امواج الیوت در تحلیل معاملات نیاز بوده که پیش از هر چیزی به شناخت کافی در رابطه با اصول امواج دست پیدا کنید.

به طور کلی ویژگی های هر ساختار موج الیوت مخصوص به خود بوده که خود آن نیز دنباله یک ساختار خاص دیگر می باشد. در واقع به کمک تحلیل الیوت می توان به راحتی به منظور ورود یا خروج از بازار از موقعیت های معاملاتی مناسب مطلع شد.

فیلم آموزش امواج الیوت به زبان اصلی ( انگلیسی )
فیلم آموزش امواج الیوت به زبان اصلی ( انگلیسی )

تحلیلگران قادر بوده با استفاده از تحلیل امواج الیوت و نیز مدیریت سرمایه و سیستم معاملاتی مناسب به خوبی موفق به شناخت روند بازار شده و بهترین زمان را برای سرمایه گذاری در بازارها بیابند.

مقاله پیشنهادی: بورس جهانی چیست؟

به طور کلی شما به عنوان یک فرد فعالیت کننده در بازارهای مالی پس از تماشای این ویدئوهای آموزشی به خوبی توانسته از این به بعد در رفتار حرکتی بازار، نوع موج را بشناسید، نقاط مناسب به منظور ورود به بازار و خروج از آن را یافته و بر پایه تحلیل امواج الیوت، سیستم معاملاتی مناسبی را برای خود طراحی نمایید.

مقاله پیشنهادی:  فیلم آموزش شاخص های مهم اقتصادی
شماره عنوان لینک دانلود حجم
1 Welcome دانلود 16MB
2 bout_Ralph_Nelson_Elliott دانلود 18MB
3 03_Five_Wave_pattern دانلود 12MB
4 04_The_complete_Wave_scheme دانلود 16MB
5 05_Degrees_of_Waves_and_Functions دانلود 15MB
6 06_About_Impulse_Wave دانلود 13MB
7 07_Wave_extension_and_Failure دانلود 13MB
8 08_Diagonal_Triangular دانلود 16MB
9 09_Basic_corrective_formations دانلود 14MB
10 10_Triangles دانلود 22MB
11 11_Joint_structures دانلود 16MB
12 12_Variability دانلود 7MB
13 13_Elliott_Channel دانلود 8MB
14 14_The_personality_of_waves دانلود 14MB
15 15_About_Leonardo_Fibonacci دانلود 12MB
16 16_Proportions_Analysis دانلود 19MB
17 17_Why_Leave_Feedback دانلود 8MB

رمز فایلها : farachart.com

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا