ثروتمند ترین جوان ایرانی چه کسی است

ثروتمند ترین جوان ایرانی چه کسی است

ثروتمند ترین جوان ایرانی چه کسی است

 

آیا می‌دانید ثروتمندترین جوان ایرانی چه کسی است؟ به افرادی که ارزش دارایی و ثروت آنها بیش از یک میلیارد باشد، میلیاردر یا بیلیونر گفته می‌شود. مثلا در حال حاضر ثروتمندترین فرد جهان؛ «برنار آرنو» تاجر، کارآفرین، سرمایه‌دار و کلکسیونر آثار هنری فرانسوی و مدیر عامل LVMH است. اما رمز و راز این موفقیت مالی چیست؟

ثروتمند ترین جوان ایرانی چه کسی است

ایرانیان ثروتمند زیادی در داخل و خارج از کشور زندگی می‌کنند اما از ارزش دارایی افراد داخل کشور اطلاعات شفافی در رسانه‌ها منتشر نمی‌شود. ما با جست‌وجو در سایت‌های معتبر، اطلاعاتی درباره دارایی ثروتمندترین جوان ایرانی‌ به دست آوردیم که در این مطلب می‌توانید آن را بخوانید.

 

فرزاد وجیهی متولد 1367 یکی از ایرانی‌های است که در جوانی به ثروت زیادی دست پیدا کرده است. وی در اهواز زندگی میکرد،که نه‌تنها در فارکس بلکه در زمینه معاملات و سرمایه‌گزاری های بازارهای بین‌المللی، بانکی، املاک، مستغلات به ثروت هنگفت بالای سه و نیم میلیون دلار دست یافته است.

بین سال های 1393 تا 1398 در بازار های داخلی طلا ، دلار و سکه ایران فعالیت گسترده ای داشت،اتاق های سرمایه گذاری راه اندازی و سرمایه گذاری های کلانی کرد و سپس وارد بازار های بین‌المللی شد. وی فعالیت مالی خود را از اهوازآغاز کرد و سپس ،تهران ، استانبول ، استکهلم و اکنون ساکن لندن است.

فرزاد وجیهی با راه اندازی صرافی و معاملات آنلاین طلا در ایران به شهرت رسیده. اما واقعیت این است که هیچ آمار دقیقی از ثروت او منتشر نشده در حالی که شرکت و املاک زیادی دارد که در کشورهای مختلف پراکنده هستند و ارزش آن تاکنون محاسبه و رسانه ای نشده اند.وی هم اکنون در معاملات فارکس و بورس های بین المللی فعالیت دارد، به طوری که گفته می شود سودهای میلیاردی به جیب می زند ، به همین دلیل به طور قطع ثروتمندترین جوان ایرانی می باشد.

مقاله پیشنهادی:  شرکت های سرمایه گذاری و سپرده گذاری اوراق بهادار

 

ثروتمند ترین جوان ایرانی چه کسی است آیا می‌دانید ثروتمندترین جوان ایرانی چه کسی است؟ به افرادی که ارزش دارایی و ثروت آنها بیش از یک میلیارد باشد، میلیاردر یا بیلیونر گفته می‌شود. مثلا در حال حاضر ثروتمندترین فرد جهان؛ «برنار آرنو» تاجر، کارآفرین، سرمایه‌دار و کلکسیونر آثار هنری فرانسوی و مدیر عامل LVMH است. اما رمز و راز این موفقیت مالی چیست؟ ایرانیان ثروتمند زیادی در داخل و خارج از کشور زندگی می‌کنند اما از ارزش دارایی افراد داخل کشور اطلاعات شفافی در رسانه‌ها منتشر نمی‌شود. ما با جست‌وجو در سایت‌های معتبر، اطلاعاتی درباره دارایی ثروتمندترین جوان ایرانی‌ به دست آوردیم که در این مطلب می‌توانید آن را بخوانید. فرزاد وجیهی متولد 1367 یکی از ایرانی‌های است که در جوانی به ثروت زیادی دست پیدا کرده است. وی در اهواز زندگی میکرد،که نه‌تنها در فارکس بلکه در زمینه معاملات و سرمایه‌گزاری های بازارهای بین‌المللی، بانکی، املاک، مستغلات به ثروت هنگفت بالای سه و نیم میلیون دلار دست یافته است. بین سال های 1393 تا 1398 در بازار های داخلی طلا ، دلار و سکه ایران فعالیت گسترده ای داشت،اتاق های سرمایه گذاری راه اندازی و سرمایه گذاری های کلانی کرد و سپس وارد بازار های بین‌المللی شد. وی فعالیت مالی خود را از اهوازآغاز کرد و سپس ،تهران ، استانبول ، استکهلم و اکنون ساکن لندن است. فرزاد وجیهی با راه اندازی صرافی و معاملات آنلاین طلا در ایران به شهرت رسیده. اما واقعیت این است که هیچ آمار دقیقی از ثروت او منتشر نشده در حالی که شرکت و املاک زیادی دارد که در کشورهای مختلف پراکنده هستند و ارزش آن تاکنون محاسبه و رسانه ای نشده اند.وی هم اکنون در معاملات فارکس و بورس های بین المللی فعالیت دارد، به طوری که گفته می شود سودهای میلیاردی به جیب می زند ، به همین دلیل به طور قطع ثروتمندترین جوان ایرانی می باشد.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا