فیلم آموزش تحلیل تکنیکال با اشکان منتخب

تحلیل تکنیکال اشکان منتخب

بی شک شما نیز نسبت به سوددهی سرمایه گذاری در بورس آشنایی داشته و می دانید که سرمایه گذاری مستقیم و غیر مستقیم از راه های ورود به بورس می باشند. در سرمایه گذاری مستقیم شما به عنوان سرمایه گذار بایستی خود سهام را خرید و فروش نموده اما در روش غیرمستقیم این کار توسط صندوق های سرمایه گذاری و سبدگردانی صورت می گیرد که این روش مناسب افرادی بوده که خود قادر به انجام معاملات نبوده و در واقع در این زمینه از دانش کافی برخوردار نیستند. با آموزش بورس همراه باشید. 

تحلیل تکنیکال اشکان منتخب

 

همانطور که گفتیم برای انجام معاملات در بازارهای مالی و بورس نیاز بوده که فرد در زمینه بورس و سرمایه گذاری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشد. همچنین یک معامله گر بایستی به خوبی قادر بوده وضعیت بازار سهام و اخبار را مورد تحلیل قرار داده تا سرمایه گذاری هوشمندانه ای داشته و احتمال ضرر دیدن را در معاملات به حداقل برساند. یکی از روش های پر استفاده در بازارهای مالی و بورس به منظور انتخاب مناسب ترین گزینه برای سرمایه گذاری تحلیل تکنیکال می باشد.

مقاله مربتط : مجموعه فیلم آموزش کامل ایچیموکو با اشکان منتخب

تحلیل تکنیکال در واقع روشی برای بررسی وضعیت بازار و سهام گوناگون به کمک نمودارها و اطلاعات مربوط به قیمت و حجم بوده که در این راه از تکنیک ها و ابزارهای گوناگونی نیز بهره گرفته می شود. تحلیل تکنیکال در واقع قادر بوده از طریق بررسی رفتارهای معاملاتی گذشته حرکت قیمت سهام را در آینده پیش بینی نماید. اگر چه تحلیل تکنیکال در رابطه با تمامی اوراق بهادار دارای سابقه تاریخی معاملاتی نظیر اوراق سهم، کالا، آتی و… قابل استفاده بوده اما با این حال بیشترین استفاده آن در رابطه با تحلیل سهام معاملاتی در بازار بورس می باشد.

مقاله پیشنهادی:  آموزش فیلتر نویسی بورس کامل و حرفه ای با فیلم و PDF

در تحلیل تکنیکال معامله گر از طریق ترکیب الگوها و تکنیک ها به یک استراتژی بهینه معاملاتی رسیده که از آن در خرید و فروش سهام بهره خواهد برد. یکی از فرضیات مهم در تحلیل تکنیکال این است که از طریق قیمت می توان به تمامی اطلاعات دست پیدا نمود. در واقع مبنای تحلیل تکنیکال نوسانات قیمت ها بوده و با بررسی الگوها و روندهای قیمتی گذشته و اکنون می توان حرکت آتی قیمت را نیز حدس زد.

 

تحلیل تکنیکال اشکان منتخب

 

همچنین این فرضیه در مورد تحلیل تکنیکال وجود داشته که به هیچ عنوان نوسان قیمت ها در بازار به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده و در طی زمان تمامی الگوها و روندها در حال تکرار می باشند. در واقع بر پایه این فرضیه می توان این گونه گفت که در طی کوتاه مدت و دراز مدت روندها شکل گرفته و این امکان را به معامله گر داده تا برای سوددهی این روندها را مورد تحلیل قرار دهند.

همچنین بخوانید : فیلم آموزش تحلیل تکنیکال با نیما ازادی + PDF

با توجه به موارد ذکر شده می توان به این نتیجه رسید که تحلیل تکنیکال در واقع روشی کاربردی به منظور بررسی وضعیت بازار و سهام بوده که در آن معامله گران توانسته با استفاده از ابزارها و تکنیک های گوناگون گزینه های سرمایه گذاری مطلوبی را برای خود انتخاب نموده و روند قیمت ها را به خوبی تخمین بزنند.

تحلیل تکنیکال در تمامی بازارهای مالی نظیر بازار بورس، سکه، طلا و… قابل استفاده بوده و تنها کافی است که برای استفاده از این روش موثر ابتدا خوب در این روش مهارت کسب نموده و دانش بورسی خود را افزایش دهید.

مقاله پیشنهادی:  مووینگ اوریج moving average (اندیکاتور مووینگ اوریج)
با اشکان منتخب تحلیل تکنیکال را بیاموزید

 

با اشکان منتخب تحلیل تکنیکال را بیاموزید

 در ادامه مجموعه آموزشی تحلیل تکنیکال از مهندس اشکان منتخب آورده شده است که در آن به خوبی مفاهیم مهم و اصلی تکنیکالی آموزش داده شده است.

ردیف عناوین لینک دانلود حجم
1فلسفه تحلیل تکنیکال لینک  15MB
2آشنایی با نرم افزار مفید تریدر لینک  154MB
3پیووت ها لینک  186MB
4خطو روند لینک  130MB
5خطوط حمایت و مقاومت لینک  175MB
6الگوهای کلاسیک لینک  143MB
7فیبوناچی لینک  215MB
8انواع واگرایی و همگرایی لینک  131MB
9اندیکاتور های مک دی، ولوم و مووینگ اوریج لینک  155MB
10اندیکاتورهای RSI و CCi و استوکاستیک لینک  146MB
11اندیکاتور ADX لینک  151MB
12پارابولیک سار و بولینگر باند لینک  114MB
13چنگال اندروز لینک  220MB
14استراتژی هکن آشی لینک  96MB
15الگوهای کندل استیک تک کندلی لینک  48MB
16الگوهای کندل استیک دو کندلی لینک  118MB
17الگوهای سه کندلی و ادامه دهنده و بازگشتی لینک  80MB
18الگوهای هارمونیک: AB=CD لینک  162MB
19الگوهای هارمونیک: باترفلای و گارتلی لینک  151MB
20الگوهای هارمونیک: بت و کرب لینک  203MB
21الگوهای هارمونیک: شارک و سایفر لینک  179MB

بازنشر از فراچارت farachart.com

مقالات مرتبط

6 نظر در “فیلم آموزش تحلیل تکنیکال با اشکان منتخب”

 1. اذر رشتیانی

  سلام وقت بخیر
  نحوه اموزش مهندس اشکان منتخب بهترینه واقعا قابل درک و قابل فهم برای همهگی اموزش میدهند خواستم بدینوسیله از ایشان تشکر کرده و برایشان ارزوی سلامتی و موفقیت را از خداوند خواهانم.

 2. یا سلام… ممنون از اقای منتخب بخاطز توضیحات عالی ایشان و ممنون از سایت خوب شما..
  آیا این امکان وجود دارد که اقای منتخب روشی برای انجام تحلیل زمانی در نرم افزار مفید تریدر ارایه دهند ؟؟؟؟

 3. وااااقعا عاااالی درس دادن. من کلی فیلم آموزشی دیدم و کلی واسه کلاس هزینه کردم اما هیچ کدوم به اندازه ی توضیحات اشکان منتخب ساده و قابل فهم و کاربردی نبود.
  همیشه موفق باشی

 4. آموزش همه اساتید خوب هست اما آموزش مهندس ادریس رنجبر فوق العاده ست. اگه ممکنه آموزشهای ایشون رو هم بارگذاری کنید. من فقط یه فیلم یکساعته ازایشون داشتم. عالی بود.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا