فروش ایده طرح استارت آپ اختراع: درآمد با فروش ایده

آموزش کسب درآمد و کار از طریق فروش ایده طرح استارت آپ اختراع

ایده های تان را بفروشید (آیا قدر ایده های تان را می دانید؟)

آیا می دانستید ایران جزو کشورهایی است که توانسته ساز و کاری شکل دهد تا صاحبان ایده و نوآوری ، مخترعان، صاحبان طرح، صاحبان اختراع یا اکتشاف و حتی صاحبان برند بتوانند دارایی فکری خود را به فروش برسانند و اولین ایده و به مبلغ 200 میلیون تومان در آن به فروش رفت؟

این موضوعی بسیار مسرت بخش برای تمام دانشگاهیان، مخترعان و مبتکران گمنام سراسر کشور است تا بتوانند داشته فکری خود را طبق ساز و کار مشخصی به صاحبان صنعت و سرمایه در کشور عرضه کرده و دارایی فکری خود را به فروش برسانند. اگر شما نیز جزو این دسته هستید، این مقاله چارت ایران را حتما به دقت بخوانید.

آموزش کسب درآمد و کار از طریق فروش ایده طرح استارت آپ اختراع

بورس ایده چیست؟

بورس ایده جایی است که شما ایده ها، اختراعات، اندیشه ها و افکارتان را برای فروش ارائه می کنید و خریدارانی که به ایده شما نیاز دارند، این ایده را در یک فضای رقابتی به بهترین قیمت ممکن می خرند. فروش ایده ها در بورس ایده، ساز و کار مختص به خود را دارد که گام نخست ثبت ایده و مرحله نهایی آن تبدیل ایده به گواهی ثبت اختراع است.

آموزش کسب درآمد و کار از طریق فروش ایده طرح استارت آپ اختراع

گواهی ثبت اختراع نوعی اوراق بهادار و همان چیزی است که در فرابورس داد و ستد می شود. این اوراق با قیمت مشخصی روی تابلوی بورس نمایش داده می شود و صاحبان بنگاه های صنعتی، شرکت های تجاری و هر کسی که به این ایده نیاز داشته باشد، ایده را در یک فضای رقابتی می خرند تا آن را تجاری سازی کنند. هر چه ایده جذاب تر باشد و متقاضی بیشتری داشته باشد، احتمال افزایش قیمت ایده بیشتر می شود و دلیل آن نیز ساز و کار حراجی است که قوانین بورس ایده بر پایه آن نوشته شده است.

مقاله پیشنهادی:  سایت کسب درآمد رایگان ایرانی: 12 سایت درآمدزایی ایرانی

اوراق بهادار مبتنی بر دارایی فکری چه موضوعاتی را شامل می شود؟

1. حق ثبت اختراع: حقی انحصاری است که در قبال اختراع ثبت شده به مخترع یا نماینده قانونی او اعطا می شود.

2. علائم تجاری: نشانه شاخصی است که معرف کالاها یا خدمات معین ایجاد شده، توسط شخص یا شرکت خاصی است.

3. طرح های صنعتی: طرح صنعتی جنبه تزئینی یا زیبا شناسی کالا را نشان می دهد. طرح می تواند شامل خصوصیات سه بعدی مثل شکل کالا یا خصوصیات دو بعدی مانند الگوها، خطوط و رنگ باشد.

4. حق انحصاری اثر: عبارت از حقوق اعطا شده به پدید آورندگان آثار و کارهای ادبی و هنری است.

5. سایر موارد: شامل انواع ارقام گیاهی، نوآوری، علائم جغرافیایی، مالکیت صنعتی، تحقیق بنیادی و کاربردی، اختراعات و غیره است.

آموزش کسب درآمد و کار از طریق فروش ایده طرح استارت آپ اختراع
مقاله پیشنهادی:  مبانی ورود به بورس: دانلود رایگان فیلم آموزش شروع بورس!

 

دستورالعمل اجرایی

برای اینکه بتوانید ایده خود را در بازار معاملات اوراق بهادار مبتنی بر دارایی فکری در معرض فروش بگذارید، باید مراحل زیر را طی کنید:

1. حقوق مالکیت معنوی کار خود را نزد مراجع ثبت قانونی به ثبت برسانید.

2. به یکی از شرکت های مشاور سرمایه گذاری، کارگزاران عضو فرابورس و یا تامین سرمایه ای که دارای مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار است مراجعه کنید.

3. با ارائه مدارک زیر عرضه تمام یا بخشی از حقوق مادی ناشی از مالکیت معنوی طرح خود را درخواست کنید:

* اوراق شناسایی مخترع طرح

* اوراق شناسایی مالک حقوق مادی ناشی از دارایی فکری (شخص حقوقی یا حقیقی)

* اوراق مربوط به ثبت دارایی فکری نزد مرجع ذیصلاح ثبت کننده

شرکت مشاور سرمایه گذاری، تامین سرمایه یا کارگزار عضو فرابورس ایران پس از دریافت مدارک، درخواست عرضه متقاضی را به همراه مدارک مذکور به فرابورس ایران ارائه می دهند. پس از وصول تقاضا توسط فرابورس، ادامه مراحل برای اجازه ورود به بازار سرمایه دارایی فکری صورت می گیرد.

4. پس از قبول طرح از سمت سازمان فرابورس باید یکی از 4 شیوه نقل و انتقال اوراق بهادار تعریف شده  در فرابورس را انتخاب کنید. این 4 شیوه عبارتند از:

* نوع اول: عرضه اوراق بهادار شرکت های سهامی خاص مبتنی بر دارایی فکری

* نوع دوم: عرضه مستقیم و بی واسطه مبتنی بر دارایی فکری

* نوع سوم: عرضه حق بهره برداری اوراق بهادار مبتنی بر دارایی فکری برای مدت زمان معین * عرضه حق بهره برداری اوراق بهادار مبتنی بر دارایی فکری برای مقدار معین شرح کامل کسب درآمد از طریق فروش ایده را می توانید در سایت فرابورس مطالعه کنید.

مقالات مرتبط

47 نظر در “فروش ایده طرح استارت آپ اختراع: درآمد با فروش ایده”

 1. با سلام ، یکی از اشکالات اساسی ثبت اختراعات نخبگان در حال حاضر :
  اینجانب نیز در این روند مشکل داوری اختراعات را دارم یعنی زمانی که طرح اینجانب نو و جدید است ولی مراجع و داوران پس از گرفتن هزینه های بالا طرح را تایید نمی کنند و در پاسخ می گویند دوست داریم طرح شما را رد کنیم برو پیش هرکسی که دوست داری بگو این مرجع را قبول ندارم اداره نیز می گوید ما طبق قانون مجبور هستیم طرح شما را رد کنیم . برخی از مراجع نیز می گویند داور متخصص ندارند !
  در این خصوص به کارشناس اداره اختراعات متن زیر را ارسال کردم :
  کارشناس محترم با سلام ، اینجانب به شخصه اعتقادی به روند مارکسیستی و وارداتی اداره اختراعات که با قانون اساسی کشور در تضاد می باشد ندارم . بر فرض مثال متقاضی پرونده خود را به حداقل 50 مرجع ارسال کند و پرونده 3 ماه در هر مرجع توقف کند تا یکی از این مراجع داور متخصص داشته باشند و طرح را درست مورد داوری قرار دهند ، این یعنی اتلاف وقت چیزی حدود 8 سال و پرداخت هزینه چیزی حدود 30 ملیون تومان . در حال حاضر 11 مرجع در پرونده های قبلی اعلام کرده اند داور متخصص ندارند! . اولا بعد از 8 سال پرونده به چه درد متقاضی می خورد ؟ ، دوم اینکه اگر اینجانب بخواهم 10 اظهارنامه با این روند ثبت کنم یه چیزی حدود 300 ملیون باید هزینه کنم ( بنظر شما امکان ثبت اختراع به صورت غیر مستقیم از اینجانب سلب نشده است ؟ ) ، ایا بعد از اینکه سند را دریافت کردم همین دولت این هزینه را می تواند طی فرآیندی به اینجانب برگرداند ( به قول دوستمون خود سند اختراع 5 کیلو روغن نباتی ارزش داره ؟ ) ، یا قرار است متقاضی در جامعه رها شود ؟ . در اداره شما مردم دو دسته هستند برخی با سرمایه های خود اختراع ثبت می کنند برخی با دارایی های خود. اشخاصی که با دارایی خود اختراع ثبت می کنند مثل اعضا هیات علمی ، اشخاصی که به بدنه آزمایشگاه و پژوهشگاه ها متصل هستند ، این افراد هر هزینه ای بابت اختراع انجام می دهند دولت طی فرآیندی این هزینه را به آن ها برگشت میدهد یا از طریق گرنت دانشگاهی یا از طریق پژوهش تولید . یعنی این وسط فقط پول جابجا می شود و کسی ضرر نمی کند. دسته دوم کسانی هستند که با سرمایه های خود اختراع انجام میدهند مثل افراد که مدارک عالیه دانشگاهی دارند مشغول کار هستند اما به بدنه دولت وصل نیستند ، این افراد تحت هر شرایطی اگر نتوانند اظهارنامه خود را به ثبت برسانند آن ها هم سرمایه خود را از دست داده اند و هم دارایی خود را که همان اختراع می باشد . چون این افراد مجبور هستند نسبت به افراد اول یک مرحله بیشتر برای فرایند ثبت انرژی صرف کنند ، این روند به صورتی طراحی شده که به مرور زمان قشر متوسط جامعه منحل خواهد شد . و جامعه دو قطبی می شود یعنی دو قشر بالا و پایین که در این صورت کاپیتالیسم رخ می دهد و …
  https://www.farsnews.ir/news/13990415000143/
  http://ipm.ssaa.ir/ENQ/List

  1. با سلام ودرود بنده اختراع تکمیل شده وطرحهای اماده وصدها ایده جدید قابل تحقق دارم وهیچ کدام بثبت نرسیده درهمه زمینه ها دارم اگر تیمی یانهادی خواسته باشد همکاری کنیم درخدمتم باتشکر رحیمی ۰۹۱۲۸۹۰۱۴۴۶

 2. علیرضاعزیزخانی

  سلام من یک ایده نو جالب پولساز انحصاری و ادامه دار دارم درمورد بهداشت و درمان میخوام بفروشمش اگه کسی خریدار باشه یا راهنماییم کنید ممنون میشیم شماره تماس از ایران ۰۹۱۸۷۹۴۰۱۲۲

 3. واقعا بر تاسف جاهلان باید گریست که تا این مرحله صعود کرده اند ولی یه آخر میخواهند با از بین بردن دیگری آن یه گام رازی کند آخر چرا جلو مخترع و ایده پرداز سنگ میاندازی و شما طراح محترم چرا دچار این اشتباه مناسباتی و نقطه انحرافی میروی مگر یه طرح داری که با رفتنش از بین بروی فدای سرت ده تا طرح فا کن بزار بچه ها بورس حالشو ببرند به بعد ش مال خودت کسی که یه طرح داده براش فرقی ممکنه که تو مثل ادیسون صاحب صد ها طرح شوی

 4. من خودم الان صاحب چند طرح بسیار عالی و سود آور هستم که همه آنها قابلیت تبدیل شدن به صورت باینری هستند واماده م با هر متقاضی بدونه محدودیت معامله کنم تمام طرح های بنده تضمین به شرط و بدونه پیش ببرداخت و دریافت به شرط تایید میباشد وفقط شرط استفاده آن برای کسانی است که ظرفیت بزرگی و جهانی شدن را دارند

  1. سلام من مدتیه به دنبال ثبت اختراع برای داشتن رزومه قوی هستم اگر مایل هستین خوشحال میشم مشارکت کنیم

    1. امير سالارونديان

     سلام من 2 اختراع دارم در حال ثبت یکیش نوعی امپلی فایر اتومبیل جدید میباشد که تحولی در امپلی خودرو میباشد و دیگری نوعی ایزوگام جدید با قابلیتی که نمیتوانم افشا کنم کسی که خواهان خرید است میتواند با شماره 0901 5255134 تماس بگیرد یا اس بدهد من تماس میگیرم

    2. سلام و خداقوت؛
     ما یک تیم دو نفره هستیم که مغزمون به طور خدادادی توانایی ایده‌پردازی خوبی رو داره.
     چند تا ایده خوب و با پیش‌بینی درآمد میلیاردی داریم، ولی متاسفانه تا امروز، پشتوانه مالی، وقت و امکان ثبت و اجرایی کردنشون رو نداشتیم.
     در زمینه ایده‌های خلاقانه تبلیغاتی هم حاضر به تست و ارائه نمونه هستیم.
     مایل به همکاری مشارکتی، یا ترجیحا واگذاری هستیم.
     در صورت علاقه به همکاری، یا دریافت توضیحات و اطلاعات بیشتر با این شماره واتس‌اپ، یا ایمیل ارتباط بگیربد:

     09372242077

     r.n.1350@gmail.com
     رضا نجفی.

     ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

 5. با سلام دوستان عزیز
  ایده استارت اپی موجود هست که منبع جستجوی آینده رو میسازه و رقیب بسیار سرسختی برای گوگل خواهد بود در صورت اجرای قدرتمند.
  در صورتی که علاقمند هستید ۵۰ تومن پیش + ۵ درصد هم در سود آینده ایده شریک میشم.
  فقط یک صفحه توضیح داره و نیاز به طرح خاص نداره – ساده و قابلیت شدید در تجاری سازی و بازارسازی
  meisamalinia69@gmail.com

 6. سلام حداد هستم دوتا ایده با در امد ملیاردی دارم بهترین سرمایه گزاری با در امد ماهیانه بیشتر از پنجاه تا صد ملیارد و بیشتر
  برای خرید طرح توی وات ساپ به شماره 09137796284 پیام دهید

 7. سلام خدمت همه عزیزان
  ایده هارو که داشتم مطالعه میکردم معمولا برای حل مشکل 1 شخص یا نهایتا ی تیم هستش

  ایده ای که من دارم میتونه یه مشکل . دغدقه و نیاز تمام مردم ایران / و اگه حرفه ای اجرا بشه دنیا رو برطرف کنه و از اونجایی ک مشکلی رو از دوش مردم برداری میلیاردی پول در میاری

  ایده من راجب صرافی ارزهای دیجیتال ( رمز ارزها ) هستش و فقط و فقط به یک سرمایه گذار حرفه ای نیازه

  حجم معاملات داخل این صرافی با ایده های تخصصیم بیشتر از 80 میلیارد تومنه ( دقت کنید حجم معامله ، با مقدار سرمایه گذاری داخل این پروژه اشتباه نگیرید ) و اگه خیلی با دقت و سیف طراحی بشه چندین برابر این حجم خواهد بود

  ( مردم در اینده وقت رفتن به بانک . گرفتن نوبت و … رو ندارن و اگه داشته باشنم حوصلشو نخواهند داشت )

  و در روز برای اینوستور این پروژه چندین میلیارد سود اوردی و اعتبار برای پروژه های بعدی داره ( پروژه های بعدی راجب متاورس خواهد بود )

  برای ارتباط با من به ایدی تلگرامی زیر پیام بدید

  @nima1228

 8. تبدیل شدن یکی از ایده ها به محصول.محصولی که می‌تونه در حیطه ی حفاظت از کودکان ایفای نقش کنه . وسیله ی مورد نظر لولایست که اگه انگشتان دست کودک خردسال لای در سمت لولا بمونه به سبب کاراییش هیچ آسیبی را متوجه کودک نخواهد کرد. این اتفاق معمولا برای کودکان زیر چهار سال زیاد میافته اگر هم نه، همون یکبارش هم تلخ و فاجعه باره. لولای طراحی شده در صورت وجود انگشت حین بسته شدن در، این امکان رو داره که حدود هشت میل به سمت عقب بره و فضا باز کنه تا از له شدن انگشت بچه جلوگیری بشه.(این اتفاق چند وقت پیش برای پسر کوچکم افتاد و باعث شد به این موضوع فکر کنم)
  ایده ی مورد نظر با یک نمونه محصول به مبلغ 200 م واگذار می‌شود
  واتساپ 09117678246

 9. دو ایده

  اول : تولید کالا برای زیبا نویسی با سود ماهیانه بیش از ۵ میلیارد تومن با امکان صادرات
  قیمت طرح ۹ میلیارد

  دوم : تولید کالای تزئینی مورد استفاده در نمایشگاه ها .فروشگاه ها . رستوران ها . خانه . پاساژ ….
  سود ماهیانه بیش از پنجاه میلیارد تومن به همراه امکان صادرات قیمت طرح ۱۵۰ میلیارد که پول سود سه ماهه میباشد

 10. ایده ای برای پارک کردن خودرو های سواری روی جوی آب و مقداری از فضای پیاده رو (حذف کامل خودروی پارک شده از سطح سواره رو)طول هر پارکینگ به اندازه ی طول خودرو +حدود چهل سانت،امکان ورود و خروج از پارکینگ بسیار راحت به صورت مکانیکی با اعمال اندکی نیرو
  09117678246
  واتساپ

 11. سامان میرشریفی

  سلام وقت بخیر یک ایده خیلی خوب برای تولید لباس های جدید دارم که خیلی خوب است کسی که علاقه داره تولیدی لباس داره یا علاقه داره ایده رو خریداری کنه با این شماره در واتساپ پیام بدن یا زنک بزنن 09385854504 ای لباس برای همه مناسبه مخصوصا تنبل ها

 12. سلام اینها بخشی از طرح های بنده هست که ساخته شده اند و اماده فروش هستند
  تجهیزات پزشکی
  آب تصفیه کن  بسیار ارزان
  تولید پماد برای دردهای عضلانی و عصبی از مواد بسیار ارزان قیمت برای عضلات
  زیبایی
  حشره های کش های  آفات و خانگی بدون عوارض زیست محیطی و انسانی
  فیزیوتراپی
  وزمینه تولید برق
  و نانو بچ های دارویی برای درمان افت و عفونت گلو وآبسه دندون و تبخال و پیشگیری از انواع بیماری های ویروسی و باکتریایی به خصوص کرونا
  وطرحای دیگه که آماده هستن

 13. باسلام
  طرح من در مورد صنایع دستی میباشدو ثبت طرح صنعتی نیز انجام شده است.در صورت خرید با شماره۰۹۳۹۴۵۹۷۳۲۷ تماس بگیرید

 14. با درود فراوان خدمت همه دوستان
  شرکت هیدروژن اکسیژن بهرامی
  مخترع دستگاهای هیدروژن ساز و اکسیژن ساز در مصارف مختلف

  مخترع دستگاهای هیدروژن ساز خودرو ( راه اندازی به صورت ۱۰۰٪ هیدروژن) غیر قابل فروش .تولید و نصب روی خودروهای شخصی خود ( حدود ۲ سال از نصب گذشته و اکثر خودروهای شخصی ما فقط با هیدروژن اشتعالی کار میکند )
  مخترع دستگاهای هیدروژن ساز خودروی ( کاهش مصرف سوخت ۵۰٪) ( حدود ۶۰۰۰ دستگاه از این مدل ساخته شده و در ایران به فروش رسیده.به اربیل.گرجستان .ترکیه .ارمنستان ارسال داریم ) ( فروش امتیاز یا جذب سرمایه گذار)
  مخترع دستگاهای جوشکاری هیدروژنی صنعتی ( در هفته حدود ۱۴ دستگاه در ایران به فروش می‌رسد و حدود ۱۰ عدد به خارج از کشور ارسال می‌شود. ( در حال تولید )
  مخترع دستگاهای جوشکاری هیدروژنی ،مخصوص طلاسازان ( در ایران پرفروش . محصول صادراتی ) در حال تولید
  مخترع دستگاهای اکسیژن ساز با خلوص ۹۹/۹ بالاترین اکسیژن تولید شده
  ( در دو مدل خانگی و مدل بیمارستانی) ( بیشتر به امارات و افغانستان و عراق ارسال داریم )
  مخترع دستگاه هیدروژن درمانی موهای آسیب دیده ( پر فروش. هنوز جای پیشرفت دارد.خرید توسط آرایشگران )
  مخترع دستگاهای تولید هیدروژن ( ضد انفجار) خانگی . دستگاه به کنتور ورودی خانه متصل و گاز یک خانه را تامین می‌کند( پکیج ، گاز ۵ شعله ، شومینه )( در مناطق محروم و در ویلاهای جنگلی ۲۰۰۰ هزار و سه هزار حدود ۹۰ دستگاه نصب و ۱ سال تست های مختلف گرفته شد.در حال تولید و ارسال به مناطق محروم)
  مخترع دستگاهای هیدروژن ساز تک فاز . سه فاز . برای دیزل ژنراتورها دیزل ( دستگاه بسیار پر فروش .در هفته حدود ۵۰ عدد ساخته و بفروش می‌رسد. دوستان برای دیزل ژنراتورهای ۴ ،۶،۸ سیلندر طراحی شده و مصرف سوخت ۱۲۰ لیتر گازوئیل در یک ساعت ونیم به حدود نصف کاهش میده .دوستان برای موتور برق های دیزل خریداری می‌کنند. ) روشن بودن موتور برای تولید برق و استخراج رمز ارز .بسیار کار آمد و بسیار پرفروش با حاشیه سود بسیار بالا
  دوستان جهت اطمینان در گوگل : هیدروژن اکسیژن بهرامی به فارسی سرچ بفرمائید
  در اینستاگرام : hydrojen_bahramiii_hho مراجعه فرمائید
  جیمیل Mustafabahramiiipmp050@gmail.com
  یا با شماره تلفن های
  ۰۹۳۸۶۳۰۲۲۱۱ ۰۹۳۸۶۳۰۲۲۱۲ در ارتباط باشین.
  امتیاز مدل خودرویی ( کاهش مصرف ۵۰٪) با حاشیه سود میلیاردی به فروش می‌رسد
  برای بقیه امتیازات دیگه اگر پیشنهاد خوب بود ، مذاکره شروع میکنیم.
  در هر بخش دنبال سرمایه گذارهای بزرگ میگردیم .بیش از ۳۰ دعوتنامه خارجی داریم ولی واقعا دوست داریم در کشور خودمون فعالیت قوی داشته باشیم.الان از بیشتر دستگااا تولید و با مبالغ بسیار خوب به فروش می‌رسد. تمام محصولات پر فروش و کارآمد هستند . ما تا الان با هزینه شخصی بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان این طرح ها را ثبت و به مرحله تولید انبوه رساندیم .

 15. سلام یه ایده تجاری دارم که بدرد ایران نمیخوره ولی اگر بشه تو کشور های اول جهان اجرای کرد میتونن جذب چند میلیونی توریست داشته باشن البته این طرح توی جزایر ایران قابل اجرا هست۰۹۰۵۲۹۱۵۷۹۲

 16. با سلام ایده کسب و کار تولیدی خوب و با سرمایه کم دارم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرین09101763376.

 17. سلام نوعی خودرو طراحی کردم با کیفیت و کارائی بسیار متفاوت که میتواند کار تمامیه خودروهار را اعم از سواری ، سنگین و امداد رسان و رزمی را انجام دهد با کلی اپشن و خدمات گوناگون قابل ساخت در مملکت کم هزینه و دارایه قدرت بدنه بسیار بالا و قابل تعقییر و سازگار با تمام شرایط جوی دفاعی از نفرات ، بسیار ساده و مبتکرانه در چند سایز (خلاصه انقلابی در خودرو) شماره تماسم 09210846522

 18. سلام . وقتتون بخیر . من مدت هاست ایده ای عالی دارم در حد جهانی که داقعا تحولی عظیم در صنعت کسب و کار انلاین و ایده ای فرا ذهنی هست . بنده چون برنامه نویس نیستم در حال حاضر به مرحله اجرا نرسیده ولی اگر مایل به خریداری را دارید و یا قصد همکاری با بنده را دارید به آیدی زیر پیام بگذارید . با تشکر

  @Bahar137265

 19. سلام و وقت بخیر
  از اونجای که نارضایتی باعث اختراع کردن میشه ونه ناراحتی همیشه دنبال چیزی بودم که مردم ازش نا راضی هستن وحاظرن برای بهتر شدنش هر کاری بکنن ایده خیلی سادس چون نبوغ تو سادگیه ولی بسیار کار بردی در مورد کفش است کفشی می تواند دی تمامی صمت ها استفاده شود چه نضامی چه مردمی و حتی کودکانه و همه جا کفشی برای آسایش مردم و ازاونجای که پا قلب دوم ماست ایدم خیلی کار بردی و مهم در صورت تمایل تماس بگیرید 09012479052
  عباس مهاجر

 20. با سلام، فروش طرح و روش ساخت الک های استیل آزمایشگاهی استاندارد با مش های متوسط و ریز. جهت ارتباط در واتساپ به این شماره پیام دهید ۰۹۱۰۱۶۴۶۸۶۳

 21. با سلام، فروش طرح و روش ساخت الک های استیل آزمایشگاهی استاندارد با مش های متوسط و ریز. جهت ارتباط در واتساپ به شماره زیر پیام دهید 09101646863

  1. باسلام.لطفاایده یا اختراع خود را به آدرس این آیدی تلگرام بفرستید درصورت تایید.ومشابه خارجی نداشت ایده با اختراع باشماتماس خواهیم گرفت..درضمن اختراع زیربیست میلیون مدنظرمی باشد@tarik2345

 22. احمدوزینی اسحقی،

  سلام بنده ،یک طرح برای تمامی خودروهای داخلی وخارجی،دارم اگر خودرو در جاده ،درحال حرکت لاستیک‌های جلو بترکد،تک تک یا باهم،،با استفاده از این ایده هیچ اتفاقی برای سرنشینان خودرو،ویا خود خودرو نمی افتد،،با تضمین ایده را می‌فروشم،۰۹۱۹۱۵۲۷۷۹۴،مهندس احمدوزینی اسحقی

 23. سلام
  من ایده ای در زمینه تبلیغات میدانی با بازدهی بالا دارم ولی نمیدونم چطور و باچه کسی در میون بذارم،میتونید بهم کمک کنید،باتشکر
  ناگفته نماند چند طرح دیگر هم دارم
  شماره موبایلم۰۹۳۸۹۰۶۰۲۲۴

 24. سلام من و همسرم چند ایده در زمینه انیمه کوتاه تاثیرگذار با موضوعات مهم روز دنیا از جمله کم آبی و بحران خشکسالی و….داریم که قابلیت دریافت جوایز متعدد حتی در سطح بین المللی است.اما ما نه در حوزه ساخت انیمه تخصص داریم و نه وقت برای آموزش و ساخت و پرداخت این ایده ها.برای فروش این ایده ها به شماره واتساپ ۰۹۱۲۰۴۷۸۴۰۰ پیام بدین.ممنون

 25. عرفان محمودی

  ایده و طرح .با محوریت ساخت سایت و بازدهی بالا و کسبی همیشگی دارم
  جهت اطلاع با من تماس بگیرید
  09399945381

 26. سلام و عرض ادب خدمت شما و سایت بسیار خوبتون راستش من یکی از قدیمی‌ترین مخترعان کشور هستم و سابقه دریافت جایزه نقدی و او ح تقدیر رده ۳ کشور رو از دست رییس جمهور وقت دارمو ۴ تا اختراع ثبتی دارم و نزدیک به ۲۳ اختراعی که ثبت نشده و به دنبال واگذاری هستم و مزیت ویژه اون ثبت اختراع با نام طرف خریدار یا اقوام و خویشانش میباشد و در حاضر با وجود معافیت خدمت با وجود داشتن ثبت اختراع که باعث اون میشه که با وجود حتی یک اختراع و ثبتش به نام همچین افرادی معافیت آنان قطعی می‌شود و حتی‌من دیدم بعضی افراد برای معافی به دنبال خرید اختراع ثبت نشده هستند تا با قیمت‌های آنچنانی به خواستین برسن راستش یکی از اختراعم که قصد واگذاری رو دارم بسیار پر فروش و پر طرفدار و پرکاربرد هست وحتی صادرات اون نیز باعث ارز آوری ب کشور می‌شود و من در مورد واگذاری قانونی تمامی این شرایط را قانونی و حقوقی لحاظ میکنم مزیت بسیار خوب دیگرش اینه که واسه تولید انبوه و وارد بازار شدنش هزینه بسیار پایینی دارد و هزینه سینی ندارد در کارگاهش حدود ۷ زن واسه بسته بندی و۸ مرد جهت کار با دستگاه‌های فیکس لاز م داریم و آژانسی که به خریدار میرن اینه کا دستگاهرو خودم واسه نصبش اقدام میکنم و فرد خریدار اینم در نظر داشته باشه که با راه‌اندازی همچین کارگاهی ابتدا خود و خانواده رو شامل سود بسیار خوب و پرفروش و حتی صادرات می‌نماید و برای ۱۵ نفر نان آور خانه ایجاد کار می‌کند که این خود شامل برکات خداوند بزرگ می‌شود و همیشه به دنبال ساخت همچین دستگاه‌هایی بودم که چندین زن و مرد رو سر کار دائم ببرد و به خاطر همین موضوع به خریدار مزیت‌هایی میدم که کار آفرینی نموده است البته من ابتدا و شروعش رو قم زدم و شما هم ت لید وانبوهسازی رو ب عهده گرفتید که دیگه کمتر معتاد به علت بیکاری داشته باشیم و همچنین بیکاری و سر سطل زباله رفتن خلاصه مزیت دیگری که به خریدار میدم به این صورت که حدودا تا دستگاه با کار آفرینی مستقیم در ارتباطه که من حتما هر۹ تای دیگش رو با اون خریدار و سامانه کار میکنم در ضمن باز هم باید ثبت خودشون بشه شرایط واگذاری ابن دستگاه بینهایت پر فروش و پر مصرف به این شکله که مبلغی رو پیش میگیرم بازم عرض کنم خدمتتون مبلغ چندانی نیست چون من هدفم به کار گیری هموطنانم میباشد و مزید دیگرهمکاری فوق العاده ای در مورد شکل و نوع جنس واندازه بسته بندی رو چندین روز واستون انجام میدم با سلیقه فوق العاده و قسمت بعدی واگذاری اینه که ۳۰ درصد سود حاصله رو مدت مشخصی و طبق قرارداد ازتون دریافت میکنم و خیالتون راحت باشه چون همچین دستگاهی داخلی و خارجی ندارد در کشور یک شرکت تولیدش واسه فروش چند استان کم میاد چه برسه به کل کشور و صادرات پس فرد خریدار سودی دیگه هم میکنه به جای ۱ شرکت میتونه ۳ شرکت راهاندازی کنن تا بارگیری فروش اون کامل بشه البته خودتون بهتر میدونید فروش بیشترهمراه با سود بیشتر در صادرات مصادف با ارز بیشتره خلاصه باز هم عرض خدا میدونه نه ثبتش کردم که افراد قدیمی میدونن خیلی پر خطره و ریسکش بالاست ولی نیتم خدایی کار آفرینی بت شرایط آسان بوده و هست چون شرو به کارش و دستگاههای که میخواد کالا ۱ میلیارد و ۵۰۰ با خریداری و همه وسایل واقعا بسیار مقرون به صرفه هست چون من حسابشو کردم یارو یه رنو تی رو می‌خره۷ میلیارد آخه ۷ میلیارد کجا و اون رقم اولیه که من دادم کجا اونم واسه تولید واسه بارکشی حالا یه روز بار هست چند روز نیست و باید بخوابه ماشین و استهلاک و گازوئیل هم حساب کنید سر به افلاک میکشه ولی خدایی تولید همش سوده خدایی و رضایت چندین خانوار که نان آورش رو بردی سر کار و الخصوص رضایت خداوند بزرگ راباید اول بگیم چونخداست که به کار برکت میده و در آخر تمام پرفروش بودن و پر مصرف بودو صادرات رو توی قرا ر دادم عنوان میکنم تابفهمید این دستگاه چقدر کاربرد خوب و ف وش خوب داره و اگه واگذاری در این سایت انجام شد قول میدم ۹ تا دستگاه تولید دستگاه جدید تولید انبوه رو بازم میدم خدمت سایت عزیز و بازدید کنندگان عزیزترین ضمنا در مورد صادرات این محصول باید کشورهای حوضه خلیج فارس و عراق و سوریه+ول خاور میانه رو در نظر گرفت که ای خودشرقم ارزی به وجود میاره که واقعاخدای بزرگ به خاطر نگاه صادقانه و بی‌ریا به کار ونان آور لطفش حتما در موردفقط صادر ات این کشورها که بالای بیست کشور میشه آنقدر شامل خ یار واگذاری میکنه که به حرف عاری از دروغ بنده پی میبره البته صادرات وقت نمی‌کنید کشو خودمون ماشالله اینقدر وصعت داره که کلا واسه فروش خدایی کم میارید چون گفتم قبلا در مورد فروش توی قرارداد حتما امضا میشه توسط خودم یعنی شما ببینید من چه اطمینانی به فروش و کاربر درمراسم نزدیک به ۸۵ یک جک اونم قع ثبت کرده بودم دادمش به چینی‌ها به نظرتون چند خداییش پژو سالمم فکر کنم ۲۸ تا ۳۰ بود فروختم جکه رو اندازه۳۰ نا پژو پارس ۹۰۰ میلیون ازم خریدن فقط هدفم رسوندن پیامم به به هر ملتی که تو این کشور ایران زندگی میکنه خداییش لایق بهترین کار و درآمد بوده وهست پس مقایسه قیمت رو گذاشتم ببینید کلاه من واسه خارجیا پی و پیش نداره و باید پول طراحی و نصب و باز و بسته کردنش و فکر که ازم مشغول کرده بود میرفتم نون بگیرم با تخم مرغ برمیگشتم خدایی فکر کنم به خاطر واشرش که دائم میسوخت تندتند و ایراد محسوب می‌شد مجبور شد بالای ۱۱۸ دفعه بازو بسته کنم اونو ولی برای هموطنم هر کار از دستم بر بیاد کو چیکار و خدمت‌گذاروایشالله بتونم‌آینده نزدیک یه دستگاه دیگه رو معرفی واگذار کنم تا بدونید تمام خانواده ۶ا باید کار داشته باشند ببخشید از اینکه سرتونم درد آوردم ولی لازم بود کل توضیحات رو بدم کا نا احتی وا نه منکه واگذار میکنم و نه واسه خریدارمحترمش که قصد تولید انبوه داره و
  قراره چندین شعبه بزنه ۴۵ تا کارگر بیاره که واسه هر شعبه ۱۵ نفر خلاصه در خدمت شما عزیزان دل و بزرگ وارانم همچنین سایت بسیا فعال وخوب اینم شماره همراهمه ۰۹۱۷۲۹۰۱۵۶۴

 27. حمید رضا ستاری

  سلام و روز بخیر
  قابل توجه سرمایه گذاران و علاقه مندان به تاسیس شرکت در ایران و کانادا و آلمان و ….

  و یا حتی استارت آپ قوی در کانادا.

  طرح دستگاهی است بسیار پر فروش و مورد نیاز صنعت خودروسازی.

  در حال حاضر قیمت دستگاهی که با آن،
  قطعه ای حساس و مهم را که در صنعت خودرو تولید می‌کند ، حدود ۲ میلیون دلار می باشد.

  و برای تولید همان قطعه مشابه در اتومبیل‌های مختلف و بر اساس هر مدل خودرو بایستی بخشی از دستگاه متناسب سازی شود با هزینه ۱۸۰ هزار دلار.

  یعنی برای ۱۰ مدل خودرو هزینه ها به شرح ذیل می شود:

  ۲ میلیون دلار دستگاه و ۱ میلیون و هشتصد هزار برای قطعات خاصی که بر روی دستگاه اصلی بسته شده و بتوان قطعات اتومبیل های دیگر را تولید نمود.
  ….

  با بیش از۲۵ سال سابقه کار.
  ارشد مهندسی مکانیک.
  دستگاهی اختراع کرده‌ام
  که نمونه خارجی ندارد
  و مربوط به تولید قطعه خاص و مهم خودرو می باشد
  .
  این دستگاه از پروژه های مورد درخواست شرکت‌های آلمانی و قطعه سازی اتومبیل است که به دانشگاه‌های آلمان درخواست داده اند .
  و البته با مراجعه به تولید کنندگان قطعه ساز داخلی؛ نیاز آن شدیدا در کشور احساس می شود.

  قیمت این دستگاه حدود ۱.۲ میلیون یورو می باشد.

  من پس از ۸ سال کار روی دستگاه موفق به طراحی و ساخت نمونه اولیه آن با پیشرفت ۹۶ درصدی شده ام.
  و تا بحال حدود ۶۰۰ میلیون تومان برایم هزینه داشته است.
  تمایل به همکاری دارم در یکی از زمینه های ذیل:
  1 سرمایه گذار برای استارت آپ کانادا و یا آلمان
  و یا
  ۲ فروش پروژه
  و
  ۳ شراکت در تولید برای صنایع خودرو سازی دارم.
  اطلاعت بیشتر راجع به خودم در linkedin
  لینکداین
  h-r-sattari
  09370188664
  09105526009

  1. سلام دوست عزیز وقت بخیر من آلمان هستم می تونیم باهم صحبت کنیم برای نتیجه کار شما وزحماتی که توی این مدت کشیدی

 28. سلام خدمت دوستان فرهیخه
  بنده چند طرح منحصر به فرد ثبت شده در خصوص تریلی ها دارم، یکی از این طرح ها ضد قیچی تریلی ها است که روی تمام تریلی ها قابیلت نصب دارد و صد در صد از قیچی کردن و ایجاد حوادث بزرگ جلوگیری می کند این طرح ها نمونه سازی و تست شده و آماده عقد قرارداد و واگذاری یا مشارکت می باشد .شرکت ماموت به عنوان بزرکترین شرکت تولیدی تریلر چندماهی است که بدنبال خرید ارزان این طرح است که مایل نیستم و به دنبال شرکت های خارجی هستم.اگر کسی در این خصوص می تواند ارتباط مواثری برقرار کند در خدمت هستم.
  شرکت های المانی مثل اشمیتز، ولوو، بنز، داف، اسکانیا و …
  حداقل قیمتی که در خارج گذاشته شده یک ونیم میلیون دلار است
  لطفا جهت کنجکاوری تماس نگیرید
  سرمایه گذاران محترمی که قصد خرید یا مشارکت دارتد با این شماره تماس بگیرند
  پنج گنج 09123220339

 29. باسلام
  بنده چند طرح صنعتی دارم که چند ویژگی مهم دارن
  ۱.توسط اساتید برجسته کشور و دو تن از دانشمندان ایرانی ساکن آلمان کارشناسی و رفع عیب شده اند
  ۲.هیچ مشابه خارجی ندارند و بازار هدف عالی دارند.
  ۳.حاصل ده سال فعالیت آزمایشگاهی هستند.
  ۴.هر طرح و دستگاه طوری طراحی شده که حداقل یک طرح پنج کاربرد دارد در صنایع مختلف نفت و گاز ،پزشکی،کشاورزی،برق،تصفیه آب و خاک،تصفیه به روش جدید امواج الکترومغناطیسی و یک دستگاه مکمل و سیستم مجهز رفع آلودگی با بازده 80درصد.
  همگی این طرح ها بر پایه فناوری پلاسما و نانو و امواج و لیزر و….هستند.
  5.بدلیل کاربرد چندگانه و نبودن نمونه خارجی بازار بین المللی دارند.
  به یک اسپانسر نیازمندم.
  atomiphysics@gmail.com

 30. سلام من یک دارو دارم از سلول های بنیادی بر اساس فاکتور رشد فیبروبلاستی برای رویش مجدد مو و قطع ریزش مو همراه با تضمین محضری بازگشت وجه در صورت عدم نتیجه گیری و عدم ریزش مجدد مو حداقل برای ده سال
  کسی میتونه در فروش انبوه به من کمک کنه؟
  شماره تماس من ۰۹۳۶۶۷۳۵۵۵۳

 31. سلام خدمت دوستان بنده یه ایده کاملا کاربردی جهت بهبود تیم فروش شرکتها دارم با عملی شدن این ایده وطرح فروش حدودا ۴۰تا ۵۰ برابر فروش وسود حالا حاضرتونو خواهید داشت ۰۹۳۶۶۷۲۰۱۵۱

 32. سلام . من یک ایده صنعتی دارم . اگر شخصی آمادگی خرید ایده یا حمایت از اینجانب را دارد تماس بگیرد
  ۰۹۱۶۹۰۳۸۱۶۸

  1. سلام وقت بخیر
   بنده چند ایده برای اختراع درزمینه های مختلف دارم و همینطور مایل به ایده پردازی برای کارها ومشاغلی که نیاز به خلاقیت بالا ومنحصر به فرد بودن برای توسعه شرکت یا محصول برای گسترش کسب وکار
   اگر کسی خریدار یا سرمایه گذار ایده هست یا به ایده پرداز نیاز داره ،برای صحبت بیشتر وهمکاری به ایمیل زیر پیام بدیدshaqayeq7711@gmail.com

 33. سلام
  من چند ایده تولیدی دارم که هنوز ثبت نکردم …. با سرمایه کم ولی سود و فروش بالا
  و چند ایده کسب درآمد فروشگاهی
  09391604937

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا