BingX برای محافظت از معاملات رمزارزها ضرر تضمین شده را راه اندازی می کند

BingX برای محافظت از معاملات رمزارزها ضرر تضمین شده را راه اندازی می کند

صرافی BingX، یک صرافی پیشرو در زمینه ارزهای دیجیتال، مفتخر است که ویژگی منحصر به فرد توقف ضرر تضمین شده خود را رونمایی کند این ویژگی راه حلی پیشرفته می باشد که تضمین می کند کاربران می توانند از پوزیشن های خود محافظت کنند و ضررهای احتمالی را در طول نوسانات بازار کاهش دهند. این ویژگی که قبلاً در بازارهای مالی سنتی مانند فارکس رایج بود، اکنون در صنعت ارزهای رمزنگاری شده برای اولین بار شروع به کار کرده است و صرافی  BingXرا در خط مقدم خدمات معاملاتی مبتکرانه خود قرار داده است.

BingX برای محافظت از معاملات رمزارزها ضرر تضمین شده را راه اندازی می کند

تضمین توقف ضرر یک ابزار مدیریت ریسک قدرتمند است که به کاربران صرافی BingX اجازه می‌دهد تا سطح قیمت خاصی را که در آن پوزیشن های خود بسته می‌شود، از پیش تعیین کنند. صرف نظر از اینکه بازار چقدر سریع نوسان می کند، این ویژگی تضمین می کند که پوزیشن معامله گران با قیمت از پیش تعیین شده خود تسویه می شود و از معاملات آنها محافظت می کند و از ضررهای غیرضروری جلوگیری می کند. در حال حاضر، توقف ضرر تضمین شده برای معاملات پرپچوال در جفت ارزهای BTC/USDT و ETH/USDT در دسترس است و به کاربران امکان کنترل حتی بیشتر بر روی ریسک آنها را می دهد. همچنین BingX قصد دارد در آینده نزدیک دسترسی خود را به جفت های معاملاتی بیشتری گسترش دهد.

برای معامله گرانی که به دنبال امنیت و کنترل بیشتر بر روی سرمایه گذاری های ارزدیجیتال خود هستند، ویژگی توقف ضرر تضمین شده BingX یک قابلیت ارزشمند به جعبه ابزار معاملاتی آنها است. همانطور که بازارهای ارزهای دیجیتال به تکامل خود ادامه می‌دهند، BingX همچنان به توانمندسازی کاربران خود با ابزارها و ویژگی‌های پیشرفته‌ای که تجربه معاملاتی آنها را افزایش می‌دهد و از سرمایه‌گذاری‌هایشان محافظت می‌کند. BingX با بهبود و تنوع بخشیدن به خدمات خود، تعهد خود را برای تبدیل شدن به دروازه ای برای معامله گران ارزهای دیجیتال در سراسر جهان تأیید می کند.

مقاله پیشنهادی:  همراهی صرافی BingX با کاربران ارز دیچیتالی به عنوان حامی استراتژیک در هفته بلاکچین پاریس

الویسکو کارینگتون، مدیر روابط عمومی و ارتباطات BingX، گفت: «معرفی ویژگی توقف ضرر تضمین شده تعهد BingX به بهبود مستمر و استفاده از بهترین فناوری های مالی سنتی و صنعت ارزدیجیتال را نشان می دهد. “در BingX، ما به طور مداوم مزایای هر دو حوزه مالی را ادغام کرده و از آنها استفاده کرده ایم، و یک همگرایی دوستانه برای کاربرانی که به دنبال یک محیط معاملاتی جامع و امن هستند، ایجاد کرده ایم. سابقه ما در ادغام های موفق، تلاش ما برای نوآوری و برتری را نشان می دهد، و ما از معرفی این آخرین ویژگی برای ارتقای بیشتر تجربه تجاری پایگاه کاربر جهانی خود هیجان زده هستیم.”

درباره صرافی BingX

صرافی BingX یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو است که با بیش از 5 میلیون کاربر خدمات معاملاتی اسپات، مشتقات، کپی ترید و شبکه معامله گری را به بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه می دهد. BingX همچنان به ارتباط کاربران با معامله گران حرفه ای و پلتفرم به روشی ایمن و نوآورانه ادامه می دهد.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا