ارزیابی عملکرد بروکر آی اف سی در سال های اخیر

ارزیابی عملکرد آی اف سی

برای ارزیابی عملکرد بروکر آی اف سی، در ابتدا ما باید به مشخصات کلی این بروکر نگاهی بیندازیم. به صورت کلی، یکی از کارگزاری های ایرانی با سطح اعتبار بالا، کارگزاری IFC مارکتز می باشد. در این مقاله چارت ایران قصد داریم تا سطح فعالیت های این بروکر را مورد بررسی قرار دهیم.

ارزیابی بروکر آی اف سی

بیایید تا کارمان را با ارزیابی بروکر آی اف سی شروع کنیم. به صورت کلی، این کارگزاری را می توان به عنوان یکی از مطرح ترین بروکر های بین المللی در نظر گرفت. خوشبختانه این مجموعه خدمات خود را در اختیار کاربران ایرانی هم قرار می دهد. فعالیت این بروکر در سال 1385 شروع شده است. لازم به ذکر است که این بروکر با داشتن سابقه ای طولانی، همواره در حال نو آوری بوده و به دنبال ارائه خدمات بهتر، با کیفیتی تر و مطمئن تر می باشد. جالب است بدانید که در مقایسه با کارگزاری های قدیمی تر همچون آلپاری یا ویندوز، این مجموعه خدمات متنوع تر و بهتری را در اختیار کاربران خود ارائه می کند.

بررسی بروکر آی اف سی مارکتز

خدمات نوین برای ارزیابی عملکرد بروکر آی اف سی

دیگر مسئله ای که برای ارزیابی عملکرد بروکر آی اف سی ما باید آن را مد نظر خود قرار دهیم مربوط به خدمات نوین این مجموعه می باشد. به صورت کلی، کارگزاری به تازگی خدمات نوین تری را در لیست خدمات خود قرار داده است. یکی از همین خدمات مهم مربوط به کپی تریدینگ می باشد. امروزه کارگزاری های خلاقی همچون ifc markets با ارائه این سرویس، از رقبای خود همچون آلپاری پیشی گرفته و توانسته اند تا نیاز های مشتریان را خیلی راحت تر رفع نمایند.

همچنین بخوانید: آموزش و ثبت نام در بروکر آی اف سی

جدا از این مسئله، ارزیابی بروکر آی اف سی به کارشناسان نشان داده است که در حال حاضر فقط این مجموعه اجازه ساخت نماد های اختصاصی را به مشتریان خود می دهد. در حال حاضر بیش از 650 نماد مختلف در سبد معاملاتی این مجموعه ارائه شده است. در صورتی که کاربران به دنبال شخصی سازی نماد های این مجموعه باشند، این عدد به 30 هزار نماد افزایش پیدا می کند. جالب است بدانید که اکثر بروکر های جهان خدمات خود را در حد 250 آیتم نگه داشته اند.

مقاله پیشنهادی:  کدال چیست؟ کامل ترین آموزش سایت کدال بورس، کدال چارت فارسی (1401)

ارزیابی بروکر آی اف سی از نظر پشتیبانی هم نتایج مطلوبی را در اختیار ما قرار داده است. به صورت کلی، این بروکر با استفاده از یک تیم پشتیبانی حرفه ای آماده ارائه خدمات مختلف به بیش از 80 کشور جهان می باشد. از نظر مجموعه تراست پایلوت، امتیاز این مجموعه برابر با 4.3 از 5 می باشد. لازم به ذکر است که این وب سایت توسط کاربران اداره شده و کاربران می توانند تجربه استفاده از خدمات یک بروکر خاص را با دیگران در اشتراک بگذارند. از نظر این مجموعه، بروکر آی اف سی یکی از قوی ترین بروکر های بین المللی به حساب می آید.

ارزیابی عملکرد بروکر آی اف سی

ارزیابی آی اف سی مارکتز به ما نشان داده است که این کارگزاری مجوز های زیادی دریافت کرده است. یکی از مجوز های ضروری برای فعالیت صحیح یک مجموعه، رگولیشن های مختلف می باشد. کارگزاری ifc در حال حاضر رگوله قوی CySec را دریافت کرده است. این مجموعه برای ارائه خدمات به کاربران ایران از رگوله FSA هم استفاده می کند. این مورد توانسته است تا محبوبیت و اعتبار IFC را تا حد قابل توجهی افزایش دهد. در میان اکثر کشور های جهان به جز ژاپن، روسیه و آمریکا، این بروکر به عنوان محبوب ترین کارگزاری شناخته شده است.

بررسی حساب های معاملاتی در ارزیابی آی اف سی مارکتز

قبل از ارزیابی عملکرد بروکر آی اف سی از نظر حساب های معاملاتی، شما باید به این نکته توجه داشته باشید که حساب ها در این کارگزاری از نوع پلتفرم معاملاتی هستند. اکثر بروکرهای فارکس فقط دو پلتفرم اصلی یعنی متا تریدر 4 و 5 را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. در عوض ifc مارکتز از یک پلتفرم اختصاصی با نام نت ترید ایکس استفاده می کند. این پلتفرم روند و شرایط ترید را خیلی ساده تر و سر راست تر خواهد کرد. در نتیجه، با استفاده از این بروکر شما می توانید دو حساب خاص داشته باشید. حساب اول مربوط به استاندارد است. حساب های استاندارد حداقل واریز هزار دلاری دارند. حساب دوم میکرو یا سنت می باشد. ارزیابی بروکر آی اف سی به ما نشان داده است که حداقل مبلغ واریز این حساب 1 دلار می باشد.

مقاله پیشنهادی:  آموزش کامل تصویری و ویدیویی واریز و برداشت از بروکر آلپاری
بررسی نت تریدر اکس

همانطور که در تصویر بالا مشخص است، ارزیابی آی اف سی مارکتز به ما نشان داده است که حداقل اسپرد برای نماد های معاملاتی مختلف برابر با 1.8 پیپ می باشد. این عدد یک عدد معقولانه و عادی به حساب می آید. اما با این حال نمی توان آی اف سی مارکتز را به عنوان یکی از ارزان ترین و بهترین بروکر های جهان در نظر گرفت. عدد در نظر گرفته شده توسط مجموعه آی اف سی مارکتز، یک عدد معقولانه، طبیعی و مناسب به حساب می آید که برای انجام معاملات مختلف به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که در تصویر بالا، شما می توانید ویژگی سایر پلتفرم ها را با نت ترید ایکس مقایسه نمایید. همانطور که از این تصویر مشخص است، این بروکر امکانات جالبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. حتی متا تریدر 4 هم حداقل اسپرد ثابت 1.8 پیپ دارد.

همچنین بخوانید: ثبت نام و کار با بروکر آمارکتس

بهترین حساب معاملاتی آی اف سی مارکتز کدام است؟

البته که برای ارزیابی عملکرد بروکر آی اف سی ما باید بهترین حساب های موجود در این مجموعه را مد نظر خود قرار دهیم. به صورت کلی، انتخاب میان حساب های موجود در این کارگزاری، فعالیت ساده ای می باشد. برای انجام این فعالیت افراد باید به دو نکته توجه داشته باشند. در ابتدا شما باید پلتفرم خود را مشخص کنید. در مرحله بعد شما باید سرمایه خود را مشخص نمایید. مسلما استفاده از حساب استاندارد به جای حساب میکرو، می تواند کارمزد های معاملات را کاهش دهد و میزان حاشیه سود را افزایش دهد. جدا از این مسئله، اگر شما به دنبال استفاده از اهرم های زیاد هستید، به کار گیری حساب های میکرو همواره نتایج مطلوبی را برایتان به همراه خواهد داشت.

مقاله پیشنهادی:  سشن‌های معاملاتی فارکس: فرصت‌ها و استراتژی‌های بهترین زمان برای معامله‌گران

بررسی نوآوری های اصلی بروکر ifc markets

در آخرین مرحله ارزیابی عملکرد بروکر آی اف سی بیایید تا نگاهی به نوآوری های اصلی این بروکر بیندازیم. در ارزیابی عملکرد بروکر آی اف سی ذکر شده است که این مجموعه، تفاوت های زیادی با دیگر کارگزاری های ایرانی دارد. پلتفرم معاملاتی آی اف سی به تنهایی می توانند مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. این پلتفرم به گونه ای طراحی شده است که به تریدر اجازه می دهد تا حجم معاملات را تا 0.0001 لات کاهش دهد. این مسئله می تواند جلوی افزایش ریسک را بگیرد.

همچنین بخوانید: ثبت نام و کار با بروکر ارانته

جدا از این مسئله، بروکر آی اف سی همواره طرح های تشویقی متنوعی را برای کاربران خود در نظر می گیرد. این کارگزاری قرعه کشی های متنوعی برگزار کرده و در آخرین قرعه کشی خود یک خودرو تسلا سایبرتراک را در اختیار کاربران قرار داده است. شرط ورود به این قرعه کشی، شارژ حساب بیشتر از 250 دلار بود. در صورتی که امکان ورود خودرو به ایران وجود نداشته باشد، مسئولین این کارگزاری هزینه آن را واریزی می نمایند.

ارزیابی عملکرد آی اف سی به ما نشان داده است که تیم پشتیبانی این مجموعه هم به شدت قوی عمل می کنند. این تیم پشتیبانی در همه روز های فارکس آماده پاسخگویی به کاربران و رفع نیاز آنها هستند جالب است بدانید که شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی هم با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

در نهایت، به خاطر داشته باشید که این کارگزاری روش های واریز و برداشت زیادی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. این بروکر با ایجاد روش های پرداخت نوین و جدید، توانسته تحریم های ایران را دور بزند و به کاربران ایرانی هم خدمات خود را ارائه کند. شما می توانید هم اکنون در این کارگزاری ثبت نام کنید.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا