آموزش کسب درآمد و کار با فروش فایل در اینترنت

آموزش کسب درآمد و کار با فروش فایل در اینترنت

کسب درآمد از طریق فروش فایل

یکی از آسان ترین و بهترین راه های کسب درآمد اینترنتی، شیوه فروش فایل است. در این روش شما فایل را آماده کرده و آن را در سایت های فروش فایل با قیمتی مشخص قرار می دهید. فایل های انتخابی شما می توانند شامل هر موضوعی و با هر فرمتی باشند. نمونه هایی از انواع فایل هایی که می توانید برای فروش انتخاب کنید عبارتند از:

1. انواع مقاله های علمی

2. انواع پروژه های دانشگاهی

3. نمونه سوال های استخدامی

4. نرم افزار های چند رسانه ای

5. نرم افزار های گوشی

6. طرح های توجیحی

7. طرح کارآفرینی

8. نتایج آزمایشگاهی

9. نمونه سوالات کنکور

10. انواع طرح های فتوشاپ

11. انواع قالب های سایت

12. برنامه ها و نرم افزارهای مختلف

13. مطالب ادبی خودتان

14. انواع نقشه ها

15. گزارش های کارآموزی

16. انواع فلش کارت با موضوعات مختلف

17. کتاب و یا مطلب آموزشی که خودتان خالق آن ها هستید

18. پاورپوینت با موضوعات مختلف

آموزش کسب درآمد و کار با فروش فایل در اینترنت

همانطور که مشاهده می کنید موضوعات بسیار زیادی وجود دارد که می توانید در آن زمینه ها فایل آماده کرده و آن ها را در فروشگاه فایل خود به فروش برسانید. یکی از بزرگترین ویژگی های فایل، فاسد نشدنی بودن آن است. به این صورت که اگر شما یک فایل را آماده و در فروشگاه فروش فایل خود قرار دهید، فایل شما برای همیشه روی اینترنت وجود داشته و شما می توانید از آن کسب درآمد کنید.

امروزه یکی از هوشمندانه ترین کسب درآمد ها در دنیا، کسب درآمد به شیوه غیرفعال، نظیر این شیوه است. به صورت بسیار خلاصه این روش را می توان پاسخی به نیاز تعداد زیادی افراد جستجو کننده در اینترنت دانست که به دنبال فایل های خاصی هستند و شما با ایجاد آن فایل ها می توانید به درآمد می رسید.

مقاله پیشنهادی:  فصل سوم آموزش کسب درآمد از طریق اینترنت کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش

دستورالعمل اجرایی

1. در یکی از سایت های فروش فایل عضو شوید.

برای کسب درآمد از طریق فروش فایل، باید ابتدا در یک یا چند سایت فروش فایل عضو شوید. با عضویت در این سایت ها یک پنل و فروشگاه سئو شده مختص خودتان، در اختیارتان قرار می گیرد تا بتوانید پس از آپلود فایل های خود، توضیحات کاملی در رابطه با فایل ها داده و آن ها را به فروش برسانید. این سایت ها تقریبا زیاد هستند که تعدادی از معتبرترین آن ها عبارتند از:

www.netshahr.com* نت نشر/

www.filux.ir* فایلوکس/

www.fileyar.ir* فایل یار/

www.nafisfile.com* نفیس فایل/

www.sanafa.ir* ثنافا/

www.zepo.ir*زپو/

www.filemardet.ir* فایل مارکت/

www.masbi.com* مسبی/

www.daneshjo.ir* دانشجو/

www.sba_tile.ir* صفا فایل/

www.goopas.com* گوپاس/

و با قیمت های خوب بارگذاری کنید

پس از آن که در این سایت ها عضو شدید باید فایل های خوب و کاربردی را در فروشگاه خود قرار دهید. از روش های زیر می توانید برای به وجود آوردن فایل های جذاب استفاده کنید.

1. این فایل ها را از دوستان و آشنایان بگیرید.

2. خودتان فایل آموزشی در زمینه های مختلف تهیه کنید.

3. از سایت های مختلف در زمینه یک موضوع مطلب جمع آوری و به صورت یک فایل بفروش برسانید.

4. نرم افزارهای مختلف را امتحان زده و بهترین آن ها را به صورت مجموعه برای فروش بگذارید.

5. از جزوه های دانشگاهی خود اسکن گرفته و برای فروش بگذارید.

6. از نمونه سوال های دروس مختلف اسکن و یا عکس گرفته و برای فروش بگذارید.

7. از سایت هایی که کتب مختلف را به صورت رایگان می فروشند، کتاب هایی را که در یک زمینه خاص جمع آوری و با قیمت مناسب بفروش بگذارید.

8. مطالب آموزشی در زمینه های مختلف را به صورت فایل جمع آوری کنید.

مقاله پیشنهادی:  آموزش کسب و کار و درآمد از طریق سایت های اینترنتی

9. در مورد هر مطلبی که تخصص دارید. مطالبی را نوشته و تجربیات خود را برای فروش بگذارید. سعی کنید فایل های انتخابی تان در یک موضوع خاص باشد. این موضوع به آن دلیل دارای اهمیت است که مشتری های شما زمانی که وارد فروشگاه فروش فایل شما می شوند، تصویر شفافی از فایل هایی که برای فروش قرار داده اید، داشته باشند. اگر می خواهید درآمد بالایی از این طریق داشته باشید، باید هر روز همانند زمانی که سر کار می روید، ساعاتی را به جمع آوری مطالب و آماده کردن فایل اختصاص دهید. به این ترتیب فروشگاه شما پس از مدت اندکی، پر از فایل های منحصر به فرد می شود.

3. بازاریابی فایل های تان

شروع به بازاریابی فایل های خود از طریق شبکه های اجتماعی، وبلاگ، تبلیغات اینترنتی و غیره کنید. هر چه بتوانید ترافیک بیشتری برای فروشگاه خود ایجاد کنید، موتورهای جستجو نظیر گوگل نیز فروشگاه شما را در رتبه های بالاتری نشان می دهد.

4. بازاریابی فایل های دیگران

گاهی اوقات شما فایل مناسبی برا فروش ندارید یا دارای یک وبلاگ و سایت هستید. شاید هم هوش بازاریابی بالایی داشته و بتوانید از طریق بازاریابی فایل های دیگران به کسب درآمد بپردازید. در این حالت می توانید از طریق درصدی که فروشندگان برای بازاریابان فایل های خود قرار می دهند، به درآمد های بالای ماهیانه و یا حتی روزانه دست پیدا کنید.

5. زیر مجموعه گیری کنید

در صورتی که بتوانید افرادی را به این سیستم معرفی کنید، درصد مشخصی از درآمد آن ها به صورت همیشگی به حساب شما واریز خواهد شد. افراد بسیاری وجود دارند که با چند ماه زیر مجموعه گیری از روش های مختلف، همانند استفاده از شبکه های اجتماعی و تبلیغات اینترنتی به جذب تعداد زیادی زیر مجموعه پرداخته و درآمد همیشگی از فروش زیر مجموعه برای خود ایجاد می کنند.

آموزش کسب درآمد و کار با فروش فایل در اینترنت
آموزش کسب درآمد و کار با فروش فایل در اینترنت

درآمد ماهیانه از این طریق چقدر می تواند باشد؟

در این روش میزان درآمد بسته به شرایط فایل ها، سئو، لینک دهی، معرفی محصولات، تبلیغات و به ویژه کیفیت فایل ها متفاوت است. به طور معمول فروش هر فایل با کیفیت در سایت های فروش فایل از 1 تا 20 بار متغیر است.

مقاله پیشنهادی:  ارزیابی بروکر ویندزور: بررسی بروکر ویندزور (0 تا 100 ویندزور)

اگر میانگین 10 بار فروش را در نظر بگیرید و قیمت هر فایل را به طور میانگین 7 هزار تومان فرض کنید، میانگین درآمد حاصل از فروش مستقیم شما در هر روز 70 هزار تومان می شود. حال فرض کنید، اگر به جای یک فایل، 20 فایل خوب داشته باشید، درآمد ماهیانه شما چه مقدار خواهد شد؟اگر شما هیچ فایلی برای فروش نداشته یا علاوه بر فایل های خودتان، بخواهید از فایل های خوب دیگران نیز کسب درآمد داشته باشید، می توانید از سیستم همکاری در فروش سایت ها استفاده کنید.

نکاتی برای پیشرفت کار

1. اگر به صورت حرفه ای می خواهید از این طریق به کسب درآمد بپردازید، بهتر است تا روی یک موضوع مشخص مانند پاورپوینت کتاب های دبیرستان تمرکز داشته باشید. با توجه به تغییر مدل های تدریس و استفاده از کامپیوتر در مدارس، فروش این پاورپوینت ها با استقبال زیادی رو به رو شده است.

2. برای داشتن فروش بالا باید فایل های تان علاوه بر کمیت، دارای کیفیت مطلوبی نیز باشند.

3. آشنایی داشتن با سیستم دانلودی همانند تورنت (یافتن و دانلود فایل های بسیار نایاب) می تواند فایل های بسیار با ارزشی را برای تان به ارمغان آورد که بازاریابان بسیاری حاضر به فروش آن ها برای شما شوند. 4. قرار دادن پورسانت های بالا نظیر 50 درصد می تواند بازاریابان بسیاری را تشویق کند تا فایل های شما را برای بازاریابی خود انتخاب کنند و نتیجه آن سودی است که به راحتی به شما خواهد رسید.

مقالات مرتبط

9 نظر در “آموزش کسب درآمد و کار با فروش فایل در اینترنت”

  1. برخی از فایلهای شما را دانلود کردم موقع باز کردن رمز میخواد لطفا رمزش را بفرمایید
    مرسی

  2. امیر الماسی

    سلام من میخوام همکاری در فروش رو داشته باشم،ولی نمیدونم باید چیکار کنم،البته سایت هم ندارم،ولی خیلی علاقه به اینکار دارم،ممنون میشم واضح راهنمایی کنین که چطوری و از کجا باید شروع کنم و مراحل کار رو برام توضیح بدین،ممنونم؟؟

  3. سلامم ببخشید من چطوری میتونم درامد داشته باشم ..محصولی برای فروش ندارم لطفااا واضح راهنماییم کنید ممموننن

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا