کپی کردن سیگنال ها در صرافی بینگ ایکس BingX

کپی کردن سیگنال ها در صرافی بینگ ایکس BingX

اخیرا پیشرفت‌های زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال پدید آمده است که اکثر افراد را به این بازار پررونق دعوت می‌کند. با وجود اینکه این بازار بسیار پررونق است، پیچیدگی‌های بسیاری نیز دارد که افراد زیادی دانش و اطلاعات ورود به آن را ندارند. در اینجا میخواهیم درباره کپی ترید بینگ ایکس صحبت به میان آوریم.

ثبت نام در صرافی بینگ ایکس با بونوس 60 دلاری

کپی کردن معاملات

اکنون سوال این است که هیچ راهی برای ورود تازهکارها به بازار ارزهای دیجیتال وجود ندارد؟ آیا تنها راه ورود به این بازار داشتن دانش و اطلاعات گسترده در این زمینه است؟ برای پاسخ به این موارد می‌توانیم بگوییم کپیکردن سیگنال‌ها در صرافی بینگ ایکس راه‌حل  این مسئله است.

اگر شما هم جز افرادی هستید که علاقه زیادی به ورود به این بازار دارید؛ اما سطح دانش و اطلاعاتتان پایین است این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. در این مطلب از صرافی بینگ ایکس اطلاعات کامل و مفیدی درباره ارزهای کپی کردن معاملات در اختیار شما قرار می‌دهیم.

کپی ترید چیست؟

کپی ترید چیست؟

همانطورکه از نام عبارت کپی کردن معاملات مشخص است، در این روش افراد تازه‌کار و تازه وارد، معامله‌گران موفق و فعالی را انتخاب می‌کنند. در کپی تریدینگ افراد به صورت مستقیم از روش‌ها و معاملات افراد موفق این حوزه کپی‌برداری می‌کنند.

 برای مثال زمانی که تریدر مورد نظر شما 100 واحد از یک ارز دیجیتال خریداری می‌کند، شما نیز از این حرکت و اقدام او کپیبرداری کرده و دقیقا به اندازه 100 واحد از همان ارز خریداری می‌کنید. این روش متفاوت از سوشال تریدینگ است، زیرا در آن روش افراد تنها از سیگنال‌ها استفاده می‌کردند.

اما در روش کپی ترید بینگ ایکس مستقیما از معاملات و تریدهای افراد موفق این حوزه کپیبرداری می‌شود. این روش برای افراد تازه‌کاری مفید است که زمان کافی برای کسب اطلاعات در این زمینه ندارند. همچنین افرادی که زمان کافی برای مطالعه و تحلیل بازار ندارند هم از این روش بهره می‌جویند.

انواع کپی کردن معاملات

در کپی کردن ترید شما با روش‌های مختلفی روبرو می‌شوید که می‌توانید در معاملات خود از آن‌ها استفاده کنید. این استراتژی‌ها را می‌توان به دو صورت اتوماتیک و دستی تقسیم بندی کرد.

  • روش اتوماتیک: در این روش شما تنظیمات معاملاتی خود را بر روی اتوماتیک قرار می‌دهید. در این صورت معاملات شما به صورت خودکار انجام می‌شود. در این نوع استراتژی معمولا ربات کپی ترید بیشترین کارآیی را داشته و دیگر نیازی نیست کار متفاوتی برای آن انجام دهید.
  • روش دستی: در این تکنیک شما بسیاری از تنظیمات را خودتان تغییر می‌دهید تا بتوانید معاملات خود را انجام دهید. بهتر است در این روش با اصطلاحات مرتبط با این موضوع آشنا شوید. به عنوان مثال copy trader شخصی است که تمایل به کپیکردن استراتژی‌های افراد دیگر دارد.

در حالیکه کپید اینوستر (copied Investor) فردی است که به دلیل دانش و تجربه مفید در این زمینه استراتژی‌های خود را در اختیار دیگران قرار می‌دهد. در روش‌های دستی میزان درصد اختیارات افراد متفاوت است.

مقاله پیشنهادی:  استراتژی تحلیل تکنیکال

مثلا فردی تنها قادر به کنترل 25% از معاملات خود بود و برخی دیگر امکان دسترسی به 50% از ترید خود را دارند. بهتر است در کپی کردن معاملات به این موضوع توجه کنید.

چگونگی کارکرد کپی ترید

چگونگی کارکرد کپی ترید

در کپی ترید همانطور که گفته شد به جای استفاده از سیگنال‌های تریدرها از استراتژی آن‌ها برای خریدوفروش استفاده می‌شود. افراد معمولا از رفتار تریدرها کپیبرداری کرده و همان روش را اجرا می‌کنند. در این روش زمانی که شما یک شخص را به عنوان الگوی خود انتخاب می‌کنید، سبدهای شما به یکدیگر متصل می‌شود.

در این حالت زمانی که هر موقعیتی باز شود با توجه به رفتار تریدر با آن، در صفحه شما نیز درصد و مقداری از آن کپیبرداری می‌شود. در این مواقع افراد می‌توانند میزان درصد سرمایه گذاری خود را مشخص کنند. برای مثال برخی از پلتفرم‌ها تنها اجازه سرمایهگذاری به میزان 20% از این روش را دارند.

موقعیتی را تصور کنید که شما 1000 دلار سرمایه در کیف پول خود دارید و می‌خواهید سرمایهگذاری با روش کپی تریدینگ را پیش ببرید. به دلیل تازه کار بودن و ناآشنا بودن از میزان موفقیت افراد توصیه می‌شود تنها ده الی 20 درصد از سرمایه خود را در این روش استفاده کنید.

البته روش سرمایهگذاری و میزان درصدی که هر معامله‌گر می‌تواند آن را انتخاب کند متفاوت است. بهتر است در این روش از پلتفرم‌های موجود استفاده کنید.

مزایا و معایب کپی کردن معاملات

همانند هر روش و استراتژی سرمایهگذاری، کپی کردن معاملهها نیز نقاط مثبت و منفی دارد. بهتر است پیش از استفاده از این استراتژی با مزایا و معایب آن آشنا شوید تا با نگاهی باز و آگاهانه به دنیای تریدینگ وارد شوید.

مزایا

  • کاهش ریسک: افراد تازه وارد به بازار ارزهای دیجیتال و کپی ترید که اطلاعات زیادی درباره چگونگی سرمایهگذاری و موفقشدن در این حیطه را ندارند، بنابراین احتمال ضرردهی آن‌ها بسیار است. اما هنگامی که از این استراتژی استفاده می‌شود، ریسک معاملات تا حدودی کاهش می‌یابد.
  • کسب تجربه: ناآگاهی تنها دلیل آن نیست که افراد از کپی کردن ترید استفاده می‌کنند، بلکه برخی از افراد به دلیل نداشتن تجربه کافی در این زمینه اعتماد به نفس لازم برای انجام ترید را ندارند. در این حالت کپی کردن معاملات می‌تواند تا حدودی تجربه و مهارت لازم را به این افراد آموزش دهد.

 به طوریکه بعد از چند معامله و کپی کردن استراتژی‌های تریدرها، روش کار آن‌ها و دلیل موفقیتشان مشخص شده و افراد تازه کار نیز می‌توانند از آن بهره جویند.

  • تنوع در سرمایهگذاری: یکی از دلایل مهم برای داشتن معاملات موفق، متنوع بودن ارزهای دیجیتال موجود در سبد معاملاتی شما است. ربات کپی ترید بینگ ایکس می‌تواند این نیاز شما را برطرف سازد، به طوریکه شما می‌توانید در سرمایهگذاری‌های خود از استراتژی‌های چندین تریدر استفاده کنید و به این صورت به سبد خود تنوع دهید.

معایب

  • اتکا به دیگران: یکی از نقاط منفی این روش را می‌توان تکیهکردن به دیگران دانست. احتمال دارد معامله‌گران به دلیل راحتی این روش زحمت تحلیل چارت‌ها و نمودارها را به خود ندهند و همواره از این روش استفاده کنند.
  • سرمایه زیاد: در این روش از سرمایهگذاری شما بایستی از مبلغ بالایی شروع کنید. در حالیکه اگر خودتان به صورت مستقل به این بازار وارد می‌شدید امکان استفاده از مبالغ بسیار پایین را نیز داشتید.
  • وجود خطا: تحلیل و پیشبینی بازار حتی برای حرفه‌‌ای‌ترین تردیدرها نیز وجود دارد. بعضی از افراد به صورت چشم بسته به روش کپی تریدینگ اطمینان می‌کنند و درصد خطایی برای آن در نظر نگرفته‌اند. با این حال باید این مورد را در نظر داشت که خطا و احتمال ریسک در هر صورتی ممکن است.
مقاله پیشنهادی:  BingX با WunderTrading همکاری می کند تا معاملات خودکار ارزهای دیجیتال را افزایش دهد

انتخاب تریدر برای انجام کپی کردن معاملات

انتخاب تریدر برای انجام کپی کردن معاملات

در هر پلتفرمی افراد خبره و آگاه وجود دارند که با آگاهی کامل و دانش بسیار بالا، دست به ترید می‌زنند. این افراد گزینه‌های خوب و مناسبی برای ترید کردن هستند. در این مواقع مشکلی وجود دارد و آن نیز یافتن این نوع افراد برای کپیکردن استراتژی‌ها و معاملات آن‌ها است. در این قسمت با ذکر چند نکته شما را در انتخاب این افراد جهت ربات کپی ترید یاری می‌کنیم.

افراد مورد اعتماد

یکی از راه‌هایی که از این طریق می‌توانید مورد اعتماد بودن یا نبودن افراد را بررسی کنید، توجه به تعداد افرادی است که این تریدر را دنبال می‌کنند. شما می‌توانید با توجه به تعداد حساب‌های اصلی که این تریدر را دنبال می‌کنند به قابل اعتماد بودن یا نبودن شخص پی ببرید.

همچنین شما می‌توانید میزان سودی که افراد با دنبالکردن این تریدر کسب کرده‌اند را مشاهده کنید تا با خیالی آسوده به آن شخص اعتماد کنید.

بازدهی معامله‌گران

هنگامی که می‌خواهید فردی را به عنوان الگو کپی تریدینگ خود انتخاب کنید به بازده سالانه و ماهانه آن توجه کنید. بازده منفی که نتیجه بدیهی دارد و نباید به هیچ وجه این افراد را برگزینید. بازده مثبت نیز حد و حدود مشخصی برای خود دارد، برای مثال نباید بازده بیش از 70% باشد.

تعداد معاملات

بسیاری از تریدرهای موفق به دلیل خبرهبودن در کار خود و با توجه به زمانی که برای این کار صرف می‌کنند، معمولا تعداد معاملات بالایی را پیشبینی کرده و بر روی آن‌ها سرمایهگذاری می‌کنند. این مورد می‌تواند یکی دیگر از نشانه‌های مهم برای انتخاب کپی تریدر مناسب باشد.

البته این مورد را در نظر داشته باشید که تریدرهایی که معاملات بلندمدت انجام می‌دهند، تعداد تریدهای نسبتا پایین‌تری دارند.

ثبات

یکی دیگر از مواردی که می‌توانید به آن توجه کنید، ثبات در کسب سود و ضرر است. اگر تریدری دوره سود بالایی داشته باشد و در این زمان ضرر و زیان کمتری تجربه کند نشان از ثبات معاملاتی او است. شما می‌توانید این فرد را به عنوان یک copy trader خوب بشناسید.

ربات copy trader چیست؟

ربات کپی ترید بینگ ایکس را می‌توان ابزاری مناسب برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال دانست. این ابزار معامله را برای افراد آسان‌تر و قابل اعتمادتر می‌کند. این ربات کار کپی برداری معاملات را برای افراد به امری آسان تبدیل می‌کند و از سویی دیگر کمک مینماید تا معامله‌گران سود بالایی کسب کرده و میزان ضرر و زیان خود را به صفر برسانند.

برخی از افراد بر این باور هستند که این گونه ابزارهای کمکی تنها برای تازهواردان مناسب هستند؛ اما بهتر است بدانید این ربات‌ها می‌تواند امر معاملات را حتی برای افراد با تجربه نیز آسان کند، بنابراین برای این افراد نیز مناسب است.

استفاده از این ربات‌ها مزایای مختلفی دارد که می‌توان از میان آن‌ها به مواردی همچون کاهش ریسک، صرفهجویی در زمان، سرمایهگذاری‌های متنوع، بالا بردن دانش و تجربه در کپی کردن معاملات و غیره اشاره کرد.

مقاله پیشنهادی:  دوران کودکی و نوجوانی بیل گیتس (دوستان دوران کودکی بیل گیتس)

آشنایی با کپی تریدها

  • کپی ترید اسپات: در copy trader بینگ ایکس معاملات اسپات وجود دارد. در این صرافی شما می‌توانید بیش از 300 توکن را معامله کنید. علاوه بر این مورد، صرافی بینگ ایکس دارای کیف پول اختصاصی است که کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را خریداری کرده و در آن نگهداری کنند و دیگر نگران امنیت دارایی‌های خود نباشند.
  • کپی ترید فیوچرز: یکی از مهم‌ترین بخش‌های ارزهای دیجیتال معاملات فیوچرز است که این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که حتی از ریزش بازار نیز سود کسب کنند. صرافی بینگ ایکس برای اینگونه معاملات و copy trader ابزارآلات کاربردی و مفیدی را در نظر گرفته است که می‌توانید در طول معاملات خود از آن‌ها استفاده کنید. در این معاملات شما می‌توانید از ارزهای دیجیتالی که حتی در دسترس نداردی نیز کسب سود و سرمایه کنید.

بهترین پلتفرم‌ها برای کپی کردن تریدینگ

تا این قسمت با کپی کردن معاملات آشنا شده و مزایا و معایب آن را شناختید، حال نوبت آن رسیده است که با بهترین پلتفرم‌ها برای کپی ترید آشنا شوید. در ادامه چند مورد از پرطرفدارترین پلتفرم‌های ارز دیجیتال را بررسی می‌کنیم.

کوین متیکس

این پلتفرم یکی از کاربردی‌ترین پلتفرم‌هایی است که در سال 2018 تاسیس شده است. کاربران می‌توانند از خدمات این پلتفرم که شامل copy trad خودکار و دستی است، استفاده کنند. این پلتفرم به عنوان یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین برنامه‌ها برای کپی کردن معاملات شناخته شده که می‌توانید از آن بهره برد.

هم اکنون این پلتفرم بیش از 40 تریدر و 3000 کپی تریدر دارد که نشان از موفقیت و اطمینان بخشی آن است. برای استفاده از این پلتفرم تنها می‌توان از طریق صرافی بایننس اقدام کرد. امنیت این پلتفرم مناسب بوده و دوره‌ای به عنوان دوره آزمایشی نیز در نظر گرفته شده است که کاربران می‌توانند بدون پرداخت هزینه از آن استفاده کنند.

تری کاماز

یکی دیگر از پلتفرم‌های پرطرفدار در دنیای رمز ارزها، تری کاماز نام دارد. این پلتفرم امکانات و ابزارآلات مختلفی را برای کاربران خود در نظر گرفته است که یکی از این موارد امکان کپی کردن معاملات است. علاوه بر این موارد، در تری کاماز ربات‌هایی نیز وجود دارد که امکان کسب سود و انجام معاملات را تسهیل می‌بخشند.

این پلتفرم‌ها از صرافی‌های مختلفی پشتیبانی می‌کنند که یک نقطه مثبت برای این پلتفرم است.

صرافی بینگ ایکس

صرافی بینگ ایکس

یکی از صرافی‌های بینالمللی است که امکانات و خدمات بسیاری را برای کاربران خود در نظر گرفته است که یکی از این موارد کپی کردن سیگنالها در صرافی بینگ ایکس است. شما می‌توانید با توجه به این استراتژی‌ها  با ربات کپی ترید سود زیادی را از آن خود کنید.

سخن پایانی

در این مقاله با یکی از استراتژی‌های کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شدید. کپی کردن تریدینگ جز روش‌هایی است که از آن طریق می‌توانید با الگو برداری از تریدرهای موفق به سود بالایی دست یابید. در این مقاله با بهترین پلتفرم‌ها برای کپی کردن معاملات نیز آشنا شدید که یکی از بهترین آن‌ها صرافی بینگ ایکس است. برای انجام این معاملات می‌توانید به سایت مورد نظر مراجعه کرده و به بخش کپی ترید بینگ ایکس بروید و توضیحات مربوطه را مطالعه کنید.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا