خیریه صرافی BingX مدارسی در ویتنام احداث می کند تا افق را برای کودکان روشن کند

خیریه BingX، بازوی بشر دوستانه BingX، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، ماموریتی الهام بخش برای غنی سازی سفر آموزشی کودکان در ویتنام را آغاز می کند. خیریه BingX از طریق ابتکار خود “افق های روشن برای کودکان” جامعه را برای همکاری در ساخت زیرساخت های محلی جمع می کند. هدف این است که یک محیط یادگیری مناسب برای کودکان پیش دبستانی در مهدکودک روستای Xa Nhe در استان Dien Bien فراهم کند تا فضایی مساعد برای کودکان محلی برای یادگیری و تصور آینده ای امیدوارکننده تضمین کند.

کمپین “افق های روشن برای کودکان” از 18 آگوست 2023 تا 18 سپتامبر 2023 اجرا خواهد شد. سه کلاس درس جدید و یک توالت ساخته خواهد شد که به چالش های بزرگی که این کودکان با آن روبرو هستند پاسخ می دهد. امکانات ناکافی و شرایط یادگیری تصویری تلخ را ترسیم می کند و دشواری دستیابی آنها به دانش را تشدید می کند. برای اجرای این کمپین، خیریه BingX با شرکای محترم و سازمان‌هایی مانند Nurturing You، Strength 2000، Momo، و مرکز داوطلبان ملی، با حمایت مشتاقانه از جامعه بلاک چین ویتنامی، دست به دست هم داده است.

خیریه صرافی BingX مدارسی در ویتنام احداث می کند تا افق را برای کودکان روشن کند

این تلاش برای ایجاد مدارس در ویتنام گواهی دیگری بر تعهد دیرینه به مسئولیت اجتماعی شرکت است. “هر کودکی سزاوار فرصتی برای یادگیری و رویاپردازی بدون محدودیت است. خیریه BingX به ارزش هایی اعتقاد دارد که با ماهیت انسانیت طنین انداز می شود. تعهد ما برای شکل دادن به آینده ای روشن تر برای کودکان در منطقه کوهستانی ویتنام از طریق این ابتکار نشان دهنده تعهد ما به بهبود رفاه است.” الویسکو کارینگتون، مدیر روابط عمومی و ارتباطات BingX، اظهار داشت: ما به این باور هستیم که اقدامات امروز ما می‌تواند تأثیر مثبتی بر نسل‌های آینده داشته باشد و با مأموریت گسترده‌تر ما برای ارتقای رفاه انسان از طریق ابتکارات معنادار همسو می شود.

مقاله پیشنهادی:  تغییر نام تجاری صرافی BingX به منظور ساختن فضای معاملاتی بهتر

به عنوان بازوی بشردوستانه BingX، خیریه BingX با تعهدی قاطع به استفاده از نوآوری بلاک چین برای بهبود جامعه عمل می کند. از پروژه‌های پایداری زیست‌محیطی گرفته تا حمایت از جوامع محروم، خیریه BingX همچنان به گسترش دامنه فعالیت خود فراتر از حوزه ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد. خیریه BingX با هدایت شفافیت، فراگیری و مسئولیت اجتماعی تلاش می‌کند تا با حمایت از طرح‌های خیریه مختلف و تقویت مشارکت‌های معنادار، تأثیری پایدار بر جوامع جهانی بگذارد.

درباره صرافی BingX

BingX یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو است که با بیش از 5 میلیون کاربر خدمات معاملاتی اسپات، فیوچرز ، کپی ترید و شبکه اجتماعی معامله گران را به بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه می دهد. BingX همچنان به ارتباط کاربران با معامله گران حرفه ای و پلتفرم به روشی ایمن و نوآورانه ادامه می دهد.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا