صرافی بینگ ایکس ALGOGENE را برای ارتقای معاملات الگوریتمی ادغام می کند

BingX، یک صرافی بین المللی ارزهای دیجیتال پیشرو، اخیراً از طریق ادغام با ALGOGENE، یک پلتفرم معاملاتی الگوی یک مرحله ای، پیشرفت قابل توجهی در اکوسیستم معاملاتی خود ایجاد کرده است. این همکاری استراتژیک با ALGOGENE به کاربران BingX امکان دسترسی یکپارچه به پلتفرم معاملاتی را از طریق پروتکل های استاندارد می دهد.

صرافی بینگ ایکس ALGOGENE  را برای ارتقای معاملات الگوریتمی ادغام می کند

ALGOGENE به عنوان یک پلتفرم معاملاتی الگوی جامع عمل می کند که به کاربران امکان یادگیری، توسعه، آزمایش و اجرای استراتژی های کمی را در معاملات خود می دهد. ALGOGENE با استفاده از داده های بزرگ و هوش مصنوعی، سرمایه گذاری مبتنی بر داده را برای معاملات الگوریتمی انجام می دهد. این پلتفرم طیف وسیعی از راه‌حل‌ها را برای معاملات الگوریتمی ارائه می‌دهد که شامل توسعه مدل کمی، آزمایش استراتژی در زمان واقعی، استقرار معاملات لحظه ای، سرمایه‌گذاری الگوریتم و آموزش مشتری را شامل می شود.

همکاری با ALGOGENE به تحقق پتانسیل معاملات الگوریتمی در چشم انداز پویای بازار رمزارزها کمک می کند و به معنای واقعی به نفع برای هر دو پلتفرم است. این امر بر تعهد مداوم BingX به ارائه راه حل های پیشرفته و افزایش تجربه معاملاتی برای کاربران خود تأکید می کند.

الویسکو کارینگتون، مدیر روابط عمومی و ارتباطات BingX، نسبت به این همکاری ابراز علاقه کرد و اذعان داشت: ” همکاری با ALGOGENE افق جدیدی را برای کاربران BingX باز می کند و به آنها امکان دسترسی به مجموعه ای از ابزارهای تحلیلی و داده های مختلف را می دهد. ما از ادغام و همکاری با ALGOGENE بسیار خرسند هستیم. برای ارائه این مزیت به کاربران خود، مهر تاییدی بر تعهد BingX برای ارائه راه حل های نوآورانه در قلمرو همیشه در حال تکامل معاملات ارز دیجیتال می زنیم.”

مقاله پیشنهادی:  چنگال اندروز چیست؟ کاربرد چنگال اندروز در تحلیل تکنیکال و آموزش با PDF

BingX به عنوان یک دریچه معاملاتی جهانی ارز دیجیتال، دارای ارتباط با کارگزاران متعدد در سراسر جهان از جمله CCXT، AstraBit و Tealstreet است که به کاربران خود اجازه می دهد تا بدون مشکل استراتژی های سرمایه گذاری را در چندین پلتفرم مدیریت و اجرا کنند.

درباره صرافی BingX

BingX یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو است که با بیش از 5 میلیون کاربر خدمات معاملاتی اسپات، فیوچرز، کپی ترید و شبکه اجتماعی معامله گران را به بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه می دهد. BingX همچنان به ارتباط کاربران با معامله گران حرفه ای و پلتفرم به روشی ایمن و نوآورانه ادامه می دهد.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا