آشنایی با کتاب راز اعداد اثری از آنه‌ ماری شیمل

آشنایی با کتاب راز اعداد اثری از آنه‌ ماری شیمل

نقش پررنگ قیمت و اعداد در تحلیل های تکنیکال بازارهای مالی بر کسی پوشیده نمی باشد. لذا به منظور موفقیت در این زمینه خواندن کتاب هایی در رابطه اعداد بسیار مفید خواهد بود. کتاب های متعددی در مورد اعدا به چاپ رسیده که در رابطه با شناخت هر چه بیشتر شما از اعداد به شما کمک زیادی خواهند نمود.

 

آشنایی با کتاب راز اعداد اثری از آنه‌ ماری شیمل

 

از بین این کتاب ها می توان به کتاب راز اعداد اثر پرفسور آنه ماری شیمل اشاره نمود. این کتاب که چندین استاد برتر در زمینه تکنیکال و بورس نیز آن را پیشنهاد نموده باعث خواهد شد که نسبت به اعداد اطلاعات بیشتری در اختیار داشته و به نوعی دید شما را در این رابطه تغییر خواهد داد.

مقاله پیشنهادی:  بیل گیتس کیست؟ زندگی نامه کامل بیل گیتس + فیلم و PDF

خلاصه ای از پیش گفتار کتاب راز اعداد

همواره یکی از جذاب ترین موارد برای انسان ها در طی تاریخ، علم اعداد و جادوی عددی می باشد. نشانه های کتاب بزرگ طبیعت که همان ماه و خورشید هستند باعث شده که بتوان حیات انسانی را اندازه گیری نمود و این موضوع منجر شده که انسان ها اهمیت زیادی برای اعداد قائل باشند.

 

آشنایی با کتاب راز اعداد اثری از آنه‌ ماری شیمل

 

موضوع اصلی کتاب راز اعداد

این کتاب در واقع مطابق با اعداد به بخش های مختلف تقسیم شده و در نهایت آنه شیمل به توضیح در رابطه با هر عدد پرداخته و به طور کاملا آن ها را مورد بررسی قرار داده است. او همچنین برای درک بهتر بعضی از سخنان خود تصاویری نیز در نظر گرفته است تا افراد بهتر بتوانند با دنیای اعداد ارتباط برقرار کنند. این کتاب دارای 325 صفحه بوده و منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه ادیان و مذاهب می باشد.

آشنایی با کتاب راز اعداد اثری از آنه‌ ماری شیمل

 

خالی از لطف نیست اگر هر چند کم با زندگی این نویسنده بزرگ آشنا شویم:

نگاهی کوتاه بر زندگی خانم آنه شیمل

آنه شیمل در تاریخ ۷ آوریل سال ۱۹۲۲ میلادی (18 فروردین 1301) در آلمان و در خانواده متوسط و آزاد مذهبی به دنیا آمد. شاید کمی عجیب به نظر برسد اما او ذر سن 7 سالگی برای اولین بار با خواندن داستانی علاقه زیادی به مشرق زمین پیدا نمود. این موضوع باعث شد که او به فکر تحصیل در زمینه جهان اسلام و تمدن اسلام بیفتد و از سن 15 سالگی شروع  به آموختن زبان عربی نماید. کم کم زمینه قرآن خواندن پیش روی او قرار گرفته و او شیفته اسلام شد.

مقاله پیشنهادی:  وارن بافت کیست؟ زندگی نامه+ کتاب های وارن بافت PDF

از آن جایی که آنه شیمل سال های بسیاری  در بین مسلمانان زندگی نموده نگاه او به اسلام به دور از هر گونه بغض و استعماری بوده و این موضوع باعث شد که در زمینه معرفی اسلام به غرب بسیار موفق عمل کند. خدماتی که او در زمینه اسلام و اسلام شناسی انجام داده باعث شده که از چندین دانشگاه مختلف موفق به کسب دکترای افتخاری و جوایز بسیار گردد.

از کتاب های دیگر این نویسنده می توان بسم الله الرحمن الرحیم، اندیشه های زرین مسلمانان، باغ همیشه سبز، رمز گشایی از آیات الهی، ابعاد عرفانی اسلام، خیال گل: برگزیده ای از اشعار فارسی و… اشاره نمود.

این نویسنده بزرگوار در نهایت در سال 2003 در حالی که سن او از هشتاد سالگی نیز عبور کرده بود به دیار حق شتافت.

آشنایی با کتاب راز اعداد اثری از آنه‌ ماری شیمل

بر روی سنگ قبر این نویسنده حدیثی از امام علی (ع) حک شده است که نوید بخش بیداری انسان ها بعد از مرگ می باشد. همچنین پیشنهاد می شود مطلب اعتیاد به معامله گری در بورس و بازارهای مالی هم بخوانید شاید برای شما مفید واقع شود.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا