ارزیابی بروکر ویندزور: بررسی بروکر ویندزور (0 تا 100 ویندزور)

معرفی و ارزیابی بروکر ویندزور
فهرست محتوا نمایش

در مقالات قبلی درمورد آموزش و ثبت نام در بروکر ویندزور نکات مهمی گفته شد. در اینجا به ارزیابی بروکر ویندزور و صفر تا صد نکات باقیمانده می پردازیم. با چارت ایران همراه باشید.

ایجاد حساب در کارگزاری ویندزور

پیش از اقدام برای ارزیابی بروکر ویندزور، مراحل ایجاد حساب در این کارگزاری را مورد بررسی قرار می دهیم. برای ایجاد حساب در این کارگزاری کافی است تا از طریق لینک زیر، به صفحه کارگزاری وارد شوید. سپس بر روی گزینه Sign up کلیک کرده و به صفحه ثبت نام وارد شوید. در این صفحه، فرمی در اختیارتان قرار می گیرد که می بایست اطلاعات شخصی مورد نیاز خود را در آن وارد نمایید. سپس با تکمیل اطلاعات ثبت نام، ایمیل تایید از جانب کارگزاری برایتان ارسال می گردد. با تایید ایمیل، می بایست اطلاعات تکمیلی را به جهت احراز هویت در اختیار کارگزاری قرار دهید. در این گام، اطلاعاتی نظیر محل اقامت، سابقه و تجربه کاری، اطلاعات هویتی، نوع حساب معاملاتی، لوریج و ارز پایه آن را تکمیل نمایید.

ایجاد حساب در کارگزاری ویندزور

در این مرحله، برای تکمیل اطلاعات هویتی می بایست از مدارک زیر استفاده نمایید:
تایید و احراز هویت شما به واسطه یکی از مدارک هویتی پاسپورت، گواهینامه یا پشت و روی کارت ملی امکان پذیر خواهد بود.
برای تایید آدرس محل سکونت، می بایست از مدارکی استفاده نمایید که نشان دهنده آدرس دقیق شما هستند. بدین منظور می توانید از قبوض آب، برق، گاز، تلفن، صورت حساب های بانکی یا بیمه نامه استفاده نمایید. همچنین توجه داشته باشید که از مدت زمان صدور این مدارک، کمتر از ۶ ماه گذشته باشد.
در ادامه قصد داریم به بررسی بروکر ویندزور پرداخته و صفر تا صد ویندزور را مورد بررسی قرار دهیم.

ایجاد حساب در کارگزاری ویندزور

همچنین بخوانید: ثبت نام در بروکر آلپاری

سرفصل های ارزیابی و بررسی کارگزاری ویندزور

 • ایجاد حساب در کارگزاری ویندزور
 • نحوه تغییر آی بی در بروکر ویندزور
 • نحوه دریافت ریبیت در ویندزور
 • ارزیابی بروکر ویندزور
 • آیا می توان به کارگزاری ویندزور اعتماد کرد؟
 • انواع حساب های تجاری در بروکر ویندزور
 • بررسی حساب معاملاتی پرایم
 • بررسی حساب معاملاتی زیرو
 • پلتفرم معاملاتی کارگزاری ویندزور
 • انواع نماد های معاملاتی موجود در ویندزور
 • انجام واریز و برداشت ریالی در ویندزور
 • نحوه انجام واریز از طریق پرفکت مانی
 • انجام واریز بدون ایجاد هزینه
 • پشتیبانی کارگزاری و راه های ارتباطی مشتریان
 • نحوه دریافت بونوس ۳۰ دلاری از بروکر
 • رتبه بروکر ویندزور
 • سوالات متداول پیرامون کارگزاری ویندزور

تغییر آی بی بروکر ویندزور

اگر پیش از این در بروکر ویندزور حساب معاملاتی ایجاد کرده اید، برای استفاده از خدمات این مجموعه و تغییر آی بی و دریافت ریبیت می توانید از لینک زیر استفاده نمایید. تنها کافی است تا به واسطه لینک زیر به سایت وارد شده و درخواست خود را ثبت نمایید.

تغییر آی بی بروکر ویندزور

بدین منظور می توانید از متن درخواست زیر استفاده نمایید:
اینجانب ……… خواهشمندم که حساب تجاری و معاملاتی ام به شماره ………….. را به آی بی ……….. منتقل نمایید. با تشکر

نحوه دریافت ریبیت در کارگزاری ویندزور

اگر قصد دریافت ریبیت معاملات خود را دارید، پس از ایجاد حساب معاملاتی، در سایت این مجموعه ثبت نام نموده و در قسمت پنل مدیریت کاربر، مشخصات حساب معاملاتی خود را ثبت نمایید. بدین شکل، در انتهای هر ماه، ریبیت معاملات شما به صورت اتوماتیک محاسبه شده و گزارش آن برای شما ایمیل می شود. در این وضعیت، پس از تایید شما، مبلغ مربوطه به حساب شما واریز می گردد. در صورتی که با ریبیت و مزیت هایی که دارد، آشنایی ندارید، مقاله ریبیت را مورد مطالعه قرار دهید.
در حالتی که از پیش در این کارگزاری حساب باز کرده اید و قصد دارید تا کارمزد معاملات خود را تا یک دوم کاهش دهید، بهتر است تا هرچه زودتر برای تغییر آی بی اقدام نمایید.

ارزیابی بروکر ویندزور

بررسی و ارزیابی بروکر ویندزور

بروکر ویندزور به عنوان یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین کارگزاری های فعال در ایران شناخته می شود. این کارگزاری فعالیت خود را از سال ۱۹۸۸ آغاز کرده و بستر مناسبی را برای فعالیت معامله گران فراهم آورده است. قدمت طولانی این کارگزاری و خدمات مناسب و پشتیبانی عالی آن، موجب شده است که به عنوان یک بروکر حرفه ای و معتبر در بازار شناخته شود. ارزیابی بروکر ویندزور نشان می دهد که این وب سایت با رگولیشن مطمئن، رابط کاربری مناسب، پشتیبانی فارسی برای کاربران و قابلیت واریزی و برداشت ریالی، بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

مقاله پیشنهادی:  بروکر ویندزور Windsor: [ثبت نام در بروکر ویندزور]
بررسی و ارزیابی بروکر ویندزور

همچنین بخوانید: ثبت نام در بروکر آمارکتس

آیا می توان به بروکر ویندزور اعتماد کرد؟

به طور کلی، قدمت ۳۳ ساله این بروکر و حضور مداوم آن در بازار های مالی، می تواند نشان دهنده اعتبار آن باشد. به شکلی که ارزیابی بروکر ویندزور نشان می دهد که اکثر کاربران ایرانی که تجربه فعالیت در این بستر را دارند، از خدمات این مجموعه رضایت داشته و به خوبی از آن یاد می کنند. در مدت زمانی که این بروکر مشغول فعالیت است، مشکلات جدی در این بستر دیده نشده است. بدین ترتیب، کاربران توانسته اند تا به خوبی از امکاناتی که در اختیارشان قرار گرفته است، استفاده نمایند. همچنین تعداد شکایاتی که از این بروکر انجام شده است، انگشت شمار بوده و تا به حال مسئله خاصی در اینباره مشاهده نشده است. علاوه بر این خوش نامی و حسن سابقه، می بایست به رگولیشن این مجموعه نیز اشاره نمود.
ارزیابی بروکر ویندزور نشان می دهد که این کارگزاری تحت نظارت سایسک به فعالیت مشغول است. سایسک که به عنوان یک نهاد بین المللی و معتبر شناخته می شود، وظیفه نظارت بر کارگزاری ها و بروکر ها را بر عهده دارد. ثبت بروکر ویندزور در این بستر نشان از اعتبار این مجموعه دارد و کاربران می توان با خیال راحت در این مجموعه به فعالیت بپردازند.
البته بروکر ویندزور به دلیل تحریم هایی که برای کشور ما به وجود آمده است، نمی تواند رگولاتوری مربوط به سایسک را در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد. بدین ترتیب، کاربران ایرانی کارگزاری ویندوز تنها می توانند از رگولاتوری IFSC استفاده کنند که توسط کشور بلیز در اختیار قرار گرفته است. البته رگولاتوری های ویندزور تنها به CySec و IFSC محدود نمی شود. زیرا این بروکر توانسته با دریافت رگولاتوری JSC، تاییدیه این نهاد اردنی را نیز کسب نماید. پس می توان به واسطه ارزیابی بروکر ویندزور این مطلب را مطرح نمود که این کارگزاری به عنوان یک بستر امن و مطمئن، گزینه ای مناسب برای کاربران ایرانی به شمار می آید. علاوه بر این، دریافت رگولاتوری های متعدد بیانگر این موضوع است که این بروکر با استفاده از استاندارد های مناسب، بستری عالی برای انجام معاملات به شمار خواهد آمد.

انواع حساب های معاملاتی بروکر ویندزور

به صورت کلی، بروکر ویندزور دو حساب معاملاتی و تجاری را برای استفاده کاربران در نظر گرفته است. هر کدام از این حساب ها از ویژگی ها و قابلیت های مختلفی برخوردار بوده و برای طیف خاصی از معامله گران مناسب خواهد بود. حساب های معاملاتی ویندزور به شرح زیر است:

انواع حساب های معاملاتی بروکر ویندزور

حساب معاملاتی پرایم

این حساب معاملاتی بروکر ویندزور برای استفاده کاربران مبتدی و آماتور در نظر گرفته شده است. این حساب دارای محدودیت واریز اولیه ۱۰۰ دلاری است. بدین معنا که کاربران تنها می توانند از حداکثر واریزی ۱۰۰ دلار در این حساب برخوردار شوند. همچنین این حساب فاقد کمیسیون بوده و به همین جهت، کاربران و معامله گرانی که به تازگی وارد بازار های مالی شده اند، استفاده از این حساب را ترجیح می دهند. در این حساب، استاپ اوت ۲۰ درصد، مارجین کال ۱۰۰ درصد، حداکثر میزان لوریج ۱:۵۰۰۰، امکان انجام معامله بدون سوآپ و اسپرد شناور که از یک پیپ آغاز می شود، وجود خواهد داشت.

حساب معاملاتی زیرو

ارزیابی بروکر ویندزور این موضوع را نشان می دهد که این کارگزاری، این حساب معاملاتی را برای کاربران و معامله گران حرفه ای در نظر گرفته است. این حساب تجاری این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد که واریزی بیشتری داشته باشند و با موجودی بیشتری به معامله بپردازند. بدین ترتیب، واریز اولیه برای حساب معاملاتی زیرو، ۲۵۰۰ دلار خواهد بود و اسپرد آن نیز از صفر پیپ آغاز می شود. البته توجه داشته باشید که در این حساب تجاری، به ازای هر معامله، ۸ دلار کمیسیون به ازای هر لات، در نظر گرفته می شود. در ادامه به بررسی سایر ویژگی های این دو حساب معاملاتی ویندزور خواهیم پرداخت.

انواع حساب های معاملاتی بروکر ویندزور

پلتفرم های معاملاتی کارگزاری ویندزور

ارزیابی بروکر ویندزور این نکته را تصدیق می کند که این کارگزاری، در زمینه ارائه پلتفرم های معاملاتی، تنوع ندارد. به شکلی که همچنان از نسخه چهارم متاتریدر استفاده می کند. متاتریدر ۴ برای انواع مختلف دیوایس ها و سیستم عامل ها، طراحی و منتشر شده است. برای دانلود نسخه چهارم متاتریدر می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید:

 • نسخه ویندوز
 • نسخه مک
 • نسخه Android
 • نسخه iOS
 • مولتی ترمینال
 • نسخه تبلت اندروید
 • نسخه iPad
 • نسخه وب‌تریدر

نمادهای معاملاتی کارگزاری ویندزور

متاسفانه بروکر ویندزور، نسبت به کارگزاری های هم رده خود، از تنوع پایینی برخوردار است. این موضوع به عنوان یکی از معایب بروکر ویندزور شناخته می شود که ممکن است تا حدودی دست کاربران و معامله گران را ببندد. علاوه بر این، در حال حاضر، بازار کریپتوکارنسی با رشد روز افزون مواجه شده است و کاربران به سمت این بازار روانه می شوند. با این وضعیت، محدودیت و تنوع پایین ویندزور می تواند به کاهش علاقه مشتریان و معامله گران نسبت به آن منجر شود. فارغ این این موضوع، اگر تنوع پایین و محدودیت های مرتبط با کریپتوکارنسی را فاکتور بگیریم، این کارگزاری می تواند تنوع خوبی را در سایر نماد های معاملاتی در اختیار کاربران قرار دهد. پس معامله گران می توانند بدون هیچگونه نگرانی بابت سایر نماد ها، به فعالیت در این بستر بپردازند.

ابزارهای معاملاتی کارگزاری ویندزور

 • بازار فارکس: پشتیبانی از ۴۴ جفت ارز
 • انرژی: گاز، نفت، گازوئیل
 • کالا: قهوه، شکر، گندم و سویا
 • سهام: بیش از ۱۴۲ کمپانی بزرگ نظیر اپل، مایکروسافت، آمازون، کوکاکولا و…
 • شاخص هایی نظیر داوجونز، نزدک و بورس اوراق بهادار کشور های مختلف
 • اوراق قرضه کشور های آلمان و آمریکا
مقاله پیشنهادی:  بروکر ای پلنت [انواع حساب+ واریز و برداشت در بروکر eplant]

لازم به ذکر است که معامله گران می توانند ابزار های معاملاتی بالا را در هر یک از حساب های معاملاتی این بروکر مورد استفاده قرار دهند.

همچنین بخوانید: ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکت

واریز و برداشت در کارگزاری ویندزور

بصورت کلی، بروکر ویندزور روش های مختلفی را برای واریز و برداشت وجه به صورت ریالی فراهم کرده است. بدین ترتیب، کاربران ایرانی می توانند به شیوه های مختلف این کار را به انجام برسانند. رایج ترین و ساده ترین راه های واریز و برداشت در این بستر، به شرح زیر است.

 • وبمانی
وبمانی
 • پرفکت مانی
پرفکت مانی
 • زیکسی پی
زیکسی پی (ارز دیجیتال)

واریز و برداشت به صورت ریالی در کارگزاری ویندزور

برای انجام واریز و برداشت به صورت ریالی در این بستر، می توان از دو صرافی توریست و کاربن استفاده نمود.

نحوه انجام واریز و برداشت ریالی در صرافی توریست

 • این صرافی از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ به وقت مالزی مشغول فعالیت است.(۵:۳۰ الی ۱۳:۳۰ به وقت ایران)
 • دفتر این صرافی در روز های شنبه و یکشنبه تعطیل خواهد بود.

Exchange House: Mr. Nayeri

Tel : 0060129889364

Email: touristremit@gmail.com

اگر قصد واریز و برداشت وجه از طریق صرافی توریست را دارید، می توانید این کار را از روز های دوشنبه الی جمعه و در ساعات ۱۰:۳۰ الی ۱۹:۳۰ به انجام برسانید.

مراحل ایجاد حساب در صرافی کاربن

 • پیش از هر چیز لازم است تا از طریق آدرس اینترنتی www.carbonxe.com وارد سایت شده و پس از مراجعه به بخش ثبت نام، اطلاعات پروفایل خود را تکمیل نمایید.
 • سپس در بخش ارسال مدارک، تصویر کارت ملی خود را بارگذاری نمایید تا هویت شما، از جانب صرافی مورد تایید قرار گیرد.
 • در گام بعد، به پیشخوان مشتری مراجعه کرده و شماره حساب معاملاتی ویندزور خود را در این بخش ثبت نمایید.
 • در مرحله آخر نیز لازم است تا در قسمت پیشخوان مشتری، حساب بانکی خود را تعریف کرده و ثبت نمایید.

مراحل ثبت سفارش واریز و برداشت در صرافی کاربن

 • بدین منظور لازم است تا در سایت صرافی، وارد پیشخوان مشتری شده و از بخش سفارش ها، درخواست خود را مبنی بر واریز پول به حساب صرافی را ثبت نمایید.
 • سپس لازم است تا وجه مورد نظر خود را به حسابی که صرافی معرفی کرده است، واریز نمایید. می توانید درخواست خود را از طریق تلگرام مطرح نمایید.
 • در نهایت تصویر رسید مبلغ واریزی به حساب صرافی را در قسمت ارسال فایل پیشخوان مشتری بارگذاری نمایید.

همچنین اطلاعات و راه های ارتباطی صرافی، به شرح زیر است:

Telegram Channel : @KarnoXe

Admin Id : @Carbon110

Tell :(+90)5551913525

00905396322014

Website : CarboinXe.Com

Email : info@CarbonXe.Com

نکات مهم در زمینه واریز و برداشت ریالی ویندزور

ارزیابی بروکر ویندزور نشان می دهد که اگر قصد واریز و برداشت به صورت ریالی را دارید، بهتر است تا نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

 • سفارش و حواله در صورتی تایید می گردد و به صورت قطعی ثبت می شود که رسید آن در سایت بارگذاری شود.
 • مبلغ حواله می بایست بر اساس قیمتی تنظیم گردد که به صورت روزانه و به روز در سایت محاسبه شده و اعلام می گردد.
 • در صورتی که قیمت روز جاری مشخص نشده است، اندکی صبر کنید تا قیمت به روز اعلام گردد. از پرداخت و ثبت سفارش به قیمت روز قبل، جدا خودداری نمایید.
 • واریز پول می بایست تنها از حساب بانکی مربوط به صاحب حساب معاملاتی ویندزور انجام پذیرد. در غیر این صورت، مبلغ پرداخت شده، به حساب مبدا بازگردانده خواهد شد.
 • قیمت هایی که به صورت روزانه اعلام می گردد، تنها تا پایان همان روز کاری اعتبار خواهند داشت. در روز های بعد، قیمت جدید اعلام خواهد شد. همچنین در روز های کاری، مجموعه قیمت، از سمت صرافی اعلام خواهد شد.
 • روز های دوشنبه الی جمعه، به عنوان روز های کاری کاربن در نظر گرفته می شود که صرافی از ساعت ۱۰ الی ۱۸ فعال می باشد. همچنین به دلیل تعطیلی ویندزور در روز های شنبه و یکشنبه، این صرافی نیز در روز های شنبه و یکشنبه تعطیل خواهد بود و هیچگونه فعالیتی نخواهد داشت. بدین ترتیب، در این دو روز هیچگونه پشتیبانی در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت.
 • همواره قیمت بر اساس زمان واریز پول توسط مشتری سنجیده می شود، نه زمان ثبت سفارش در سایت.

برای اطلاع از قسمت به روز می توانید به آدرس های زیر مراجعه نمایید:

 • سایت کاربن: www.CarbonXe.com
 • کانال تلگرام: @CarbonXe

همچنین بخوانید: ثبت نام در بروکر ارانته

نحوه انجام واریز از طریق پرفکت مانی

اگر قصد دارید پس از کسب اطمینان و ارزیابی بروکر ویندزور، واریز خود را به واسطه پرفکت مانی انجام دهید، می توانید از والت های زیر استفاده نمایید. ویندزور دو والت برای ارز های دلار و یورو معرفی نموده و در اختیار کاربران قرار داده است:
والت بروکر ویندزور برای دلار: U23462171
والت بروکر ویندزور برای یورو: E23041634
توجه داشته باشید که لازم است در اطلاعات مربوط به حواله واریزی، شماره حساب تجاری ویندزور و نام خود را نیز ذکر نمایید. پس از اینکه واریز مبلغ به درستی انجام شد، تصویر فیش واریزی خود را برای آدرس زیر ارسال نمایید تا توسط کارشناسان مالی این کارگزاری مورد بررسی و تایید قرار گیرد.
ایمیل پشتیبانی ویندزور: support@windsorbrokers.com

نحوه انجام واریز بدون هزینه

ارزیابی بروکر ویندزور نشان می دهد که این کارگزاری در زمینه واریز وجه، ویژگی های مثبتی را برای کاربران تدارک دیده است. برای مثال، در این بروکر، هزینه انتقال وجه برای مبالغ بیشتر از ۲۵۰ دلار، به کاربر بازگشت داده می شود. با این حساب، اگر شما قصد داشته باشید تا حساب معاملاتی خود را به میزان ۱۰۰۰ دلار شارژ نمایید، ویندزور کارمزد ۸ دلاری پرفکت مانی را نیز به حساب تجاری شما واریز می کند. بدین ترتیب، موجودی حساب شما ۱۰۰۸ دلار خواهد بود.

مقاله پیشنهادی:  بروکر آمارکتس: ثبت نام در بروکر (amarkets)

پشتیبانی و راه های ارتباطی مشتریان

بروکر ویندزور جدیدا برای راه اندازی سایت جدید اقدام نموده است که خدماتی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد. این سایت که با آدرس myuserhub.com فعال است، با طراحی و رابط کاربری بسیار زیبا، امکاناتی را به جهت سهولت کاربران و معامله گران، در اختیار آن ها قرار می دهد. بخش فارسی این وب سایت نیز به شکلی طراحی شده است که نیاز مشتریان فارسی زبان را به طور کامل پوشش داده و تامین نماید. علاوه بر این، این بروکر کارگاه ها و وبینار های آموزشی متعددی را برای علاقه مندان و معامله گران آماده کرده است. کاربران با شرکت در این دوره ها می توانند اطلاعات بسیار مفیدی درباره بازار های مالی کسب نمایند و با تبحر بیشتری به معامله بپردازند. پس می توانید با مراجعه به این وب سایت، لیست عناوین آموزشی را مشاهده کرده و از آن ها بهره مند شوید. علاوه بر این، کارشناسان پشتیبانی در این سایت، جوابگوی سوالات و مشکلات شما خواهند بود.

نحوه دریافت بونوس ۳۰ دلاری بروکر ویندزور

کاربران و معامله گرانی که به تازگی وارد این بستر شده اند، می توانند یکبار از این بونوس استفاده نمایند. بدین شکل، بدون نیاز به هیچگونه پرداختی، حساب تجاری به ارزش ۳۰ دلار شارژ می شود. با این وجود می توان با ریسکی بسیار اندک، اولین معاملات خود را در بازار های مالی انجام داد و سود معاملات خود را نیز برداشت نمود.

نحوه دریافت بونوس ۳۰ دلاری

ارزیابی بروکر ویندزور و رتبه آن

 • ارزیابی بروکر ویندزور نشان می دهد که این کارگزاری گزینه ای مناسب برای کاربرانی است که قصد معامله در بازار هایی غیر از کریپتو را دارند. بدین ترتیب، اگر می خواهید در بازار های مالی غیر از کریپتوکارنسی به فعالیت و معامله بپردازید، این بروکر می تواند بستر مناسبی برای شما باشد. زیرا در سال های گذشته، کاربران ایرانی مشکل خاصی با این کارگزاری نداشته اند. همچنین پشتیبانی از زبان فارسی موجب می شود که با سهولت بتوانید از امکانات استفاده کرده و در صورت نیاز به پشتیبانی، در کوتاهترین زمان ممکن و به بهترین شکل، پاسخ خود را دریافت نمایید. در نهایت می توان مزایای بروکر ویندزور را به شکل زیر جمع بندی کرد:
 • قدمت و سابقه طولانی
 • حسن سابقه
 • اسپرد منطقی و مناسب
 • امکان معامله بر روی سهام کشور های متعدد
 • پشتیبانی به زبان فارسی
 • امکان واریز و برداشت وجه به شکل ریالی
 • حداکثر لوریج 1:500

معایب بروکر ویندزور عبارتند از:

 • عدم پشتیبانی از کریپتو کارنسی ها
 • عدم برخورداری از حساب سنتی( برای کاربران مبتدی)

پرسش های متداول پیرامون کارگزاری ویندزور

آیا کارگزاری ویندزور از اعتبار کافی برخوردار است؟

ارزیابی بروکر ویندزور نشان می دهد که این کارگزاری موفق به اخذ رگولاتوری های متعددی نظیر CySec و JSC شده است. همچنین سابقه و قدمت این کارگزاری و حسن سابقه آن می تواند اعتبار این مجموعه را تایید نمایید. این کارگزاری بیش از ۳۳ سال مشغول به فعالیت بوده و بسیاری از کاربران ایرانی در این بستر مشغول به فعالیت و معامله هستند. پس می توان این بروکر را به عنوان یک بستر مطمئن و دارای اعتبار در نظر آورد.

برای ایجاد حساب در ویندزور می بایست به کدام وب سایت مراجعه نمود؟

در صورتی که قصد افتتاح حساب در کارگزاری ویندزور را دارید، می توانید از آدرس http://bz.myuserhub.com/?pt=41218 بدین منظور استفاده نمایید. همچنین استفاده از این لینک موجب می شود تا بتوانید ریبیت معاملات خود را نیز دریافت نمایید.

برای واریز و برداشت وجه در بروکر ویندزور، از چه شیوه های می توان استفاده کرد؟
واریز و برداشت به واسطه صرافی
پرفکت مانی
وب مانی
زیکسی پی( برای ارز دیجیتال)

برای ایجاد حساب در ویندزور، چه مدارکی ضروری خواهند بود؟
به صورت کلی، برای ایجاد و فعالسازی حساب معاملاتی خود در ویندزور، به مدارک هویتی احتیاج خواهید داشت. بدین منظور می توانید از مدارکی نظیر پاسپورت، کارت ملی و گواهینامه رانندگی استفاده نمایید. همچنین پس از ثبت نام در این بروکر، لازم است تا برای تایید آدرس خود اقدام نمایید. برای تایید آدرس محل سکونت خود می توانید از مدارکی نظیر قبض تلفن، گاز، برق، تلفن، بیمه نامه خودرو یا صورت حساب بانکی استفاده نمایید. همچنین توجه داشته باشید که می بایست از زمان صدور مدرک مورد نظر، کمتر از ۶ ماه گذشته باشد تا مدرک نزد بروکر معتبر تلقی شود.

آیا بروکر ویندزور امکان پشتیبانی فارسی را برای کاربران ایرانی فراهم آورده است؟
بله. در حال حاضر این کارگزاری از دارای پشتیبانی فارسی بوده و کاربران ایرانی می توانند به راحتی مشکلات و سوالات خود را با پشتیبان در میان بگذارند.

آیا بروکر ویندزور برای کاربران خود طرح تشویقی یا بونوس تدارک دیده است؟
بله. تمامی کاربران این بستر می توانند از بونوس ۳۰ دلاری رایگان این کارگزاری برخوردار شده و بدون نیاز به واریز، معامله کنند.

کارگزاری ویندزور از چه پلتفرم هایی پشتیبانی می کند؟
ارزیابی بروکر ویندزور این نکته را نشان می دهد که می توان تنها پلتفرم معاملاتی این کارگزاری را بر روی تمامی دیوایس ها و سیستم عامل ها مورد استفاده قرار داد.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا