فیلم آموزش پرایس اکشن با بابک کاظمی + PDF

آموزش پرایس اکشن و منطق های کومویی با بابک کاظمی

همان طور که می دانید به منظور تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی روش ها و اندیکاتورهای مختلفی وجود دارد.

یکی از اندیکاتورهای کاربردی جهت تحلیل تکنیکال اندیکاتور ابر ایچیموکو می باشد که در واقع بیانگر میزان حمایت و مقاومت و نیز مومنتوم و مسیر روند است. ارائه این اطلاعات از سوی ابر ایچیموکو از طریق گرفتن چند میانگین و نیز رسم آن ها بر روی نمودار انجام می گردد. در نهایت به کمک این ارقام می توان یک ابر را محاسبه کرد و با استفاده از آن قیمت را در آینده پیش بینی نمود و نیز تخمین زد که از چه سطوح حمایت یا مقاومتی برخوردار می باشد.

فیلم آموزش پرایس اکشن با بابک کاظمی
پرایس اکشن با بابک کاظمی

اندیکاتور ایچیموکو به نسبت نمودار شمعی استاندارد قادر به ارائه نقاط داده بیشتری خواهد بود. اگر چه احتمال داشته در وهله اول به نظر برسد که ابرهای ایچیموکو به سختی قابل تفسیر می باشند اما بعد از آن که شما با نحوه خوانش نمودارها آشنا گردید به خوبی درخواهید یافت که سیگنال های معاملاتی در اندیکاتور معاملاتی به راحتی قابل درک می باشند.

یکی دیگر از شیوه های کاربردی در تحلیل تکنیکال نیز پرایس اکشن می باشد. این شیوه معامله گری در واقع به کمک حرکات واقعی قیمت قادر به تحلیل بازار خواهد بود. این روش همگام با حرکت قیمت فعلی بازار پیش می رود؛ لذا به هیچ عنوان از تحلیل حرکات قیمت جا نخواهد ماند. برخلاف برخی از اندیکاتورها که تنها قادر به پیش بینی حرکات بعدی بازار هستند روش پرایس اکشن این امکان را برای معامله گر فراهم خواهد نمود که حرکاتی از بازار که در آینده بسیار نزدیک قابل وقوع می باشند را حدس بزند.

اگر چه در بیشتر اوقات نظم حاکم بر بازارهای مالی کاملا تصادفی جلوه خواهد نمود اما پرایس اکشن قادر می باشد به واسطه تحلیل این نظم، روند حرکتی قیمت را در آینده پیش بینی کند.

همان طور که گفتیم ابر ایچیموکو و نیز پرایس اکشن هر یک به نحوی در زمینه تحلیل تکنیکال موفق عمل خواهند نمود. و هر دو روش به خوبی توانسته اند از عهده پیش بینی قیمت در آینده برآیند.

این موضوع باعث شد بسیار از تحلیلگران به این فکر بیفتند که برای کسب نتیجه بهتر از تحلیل های خود این دو شیوه را با هم ادغام نمایند. یکی از سیستم هایی که به منظور تحلیل معاملات از پرایس اکشن و منطق های ایچیموکو استفاده می نماید سیستم لاین چارت بنچمارک است.

فیلم آموزش پرایس اکشن با بابک کاظمی

آموزش سیستم لاین چارت بنچمارک این مجموعه ویدئوها و جزوه های آموزشی سیستم لاین چارت بنچمارک تهیه شده توسط آقای کاظمی می باشد که لینک آن ها به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. در این سیستم در واقع به همراه ابر ایچیموکو و مولتی تایم تریدینگ توجه ویژه ای به اصول پرایس اکشن نیز خواهد شد.

به نوعی به کمک این ویدئوها شما موفق به یادگیری پرایس اکشن در نواحی شاخص و معیار چرخش بازار بنام بنچمارک خواهید بود و می توان گفت این سیستم ترکیبی از پرایس اکشن و ابر ایچیموکو می باشد. این سیستم را به منظور معامله گری نمودارهای خطی به صورت کاملا حرفه ای مورد استفاده قرار خواهد داد. البته این نکته نیز لازم به ذکر است که برای درک هر چه بهتر مطالب این ویدئوهای آموزشی آگاهی نسبی از تحلیل تکنیکال کلاسیک و اصول اساسی سیستم ایچیموکو شرط می باشد.

ردیفعنوانلینکحجم
1Base Bench دانلود 41MB
2BM3 دانلود 71MB
3Benchmark-2 دانلود 56MB
4Important دانلود 64MB
5Target دانلود 37MB
6Line chart دانلود 93MB
7Snip دانلود 90MB
8Snip & Macd دانلود 108MB
9Kumo Calibration دانلود 78MB
10Trading Puzzle دانلود 105MB
11Skill-1 دانلود 102MB
12B-P-M دانلود 90MB
13Skill-2 دانلود 113MB
14Tips of ku & mac دانلود 27MB
پیوست (PDF)Line & BM & Book
 دانلود 57MB

بازنشر از فراچارت farachart.com

7 دیدگاه

 1. با سلام :

  از دست اندرکاران محترم در تهیه مطالب بسیار ارزنده و کاربردی در زمینه اموزش ترید در بازار فارکس که توسط برادر بسیار بزرگوار و واستاد گرامی جناب اقای کاظمی ارایه شده است صمیمانه تشکر و قدردانی مینمایم .مطالب ارایه شده بسیار روان و کاربردی و علمی میباشد و از یگانه خالق مهربان هستی استدعا مینمایم این استاد گرامی را در هردو جهان سربلند و سرافراز فرماید و ایشان حقیقتا زکات علم خود را به نحو احسن بجا اورده است و این ذخیره ارزشمندی برایشان در عالم بقا خواهدبود وامید است با انرژی مضاعف به نشر دانستنیهای خود به جامعه هدف تداوم بخشد.

 2. با سلام. ببخشید این مجموعه برای فارکس بیشتر کاربرد داره؟ یا میشه برای بورس ایران هم مفید باشه؟

 3. ممنون از استاد کاظمی عزیز که چنین گنجینه ای رو با دست و دلبازی تمام در اختیارمون گذاشتن
  سیستمی که ایشون آموزش دادن حداقل چندین هزار دلار ارزش داره.
  امیدوارم بتونم یک طوری زحمات ایشون رو جبران کنم
  سیستمی به شدت قابل اطمینان با sl بسیار کم

 4. سلام ترتیب ویدئو ها درست نیست لطفا اصلاح کنید
  ولی دوره خوبیه
  ممنونم

 5. از استاد گرامی کمال تشکر رادارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *